השכרת משאית - משאית להשכרה

 

לא משנה אם מדובר בהובלה חד פעמית או בתקופה ארוכה יחסית, משאית להשכרה הינה פתרון נהדר עבור אותם לקוחות המבקשים לבצע את המעבר, המשלוח או קבלת הסחורה בעצמם, ללא עזרה מקצועית. (אלא אם כן תחליטו שאתם מעוניינים בסיוע של סבלים מקצועיים מטעם החברה) ועדיין, אל לנו לשכוח שמדובר במשימה שמתבצעת על כלי רכב, בכביש, מה שמלכתחילה בעצם מעמיד אותנו בסיכון. ולכן, חשוב מאוד לבחור בחברת הובלות מקצועית ואמינה.

חברת מוברס, פועלת בתחומי ההובלה והאחסון, מעמידה לרשות לקוחותיה צי של משאיות ורכבים מסחריים מתקדמים ואיכותיים, לכל מטרה ולכל תקופת זמן השכרה, בכל מקום בארץ.

דגשים חשובים בבחירת משאית להשכרה

כפי שנכתב לעיל, בחירת משאית להשכרה עבורנו חייבת להתבצע בכובד הראש הראוי לה, ובהישענות על הדגשים הבאים:

 • גבשו מטרה – רכבים מסחריים ומשאיות שונים זה מזה, ועבור מטרות שונות יווצר הצורך בנפח מטען שונה. עלינו לבחון את המטרות שלנו; מה אנחנו צריכים להוביל, ובאיזו כמות?
 • תהיו מודעים לתקציב – מחיר ההשכרה יישען על סוג הרכב שתבחרו בסופו של דבר, וגודלו.
 • חיסכון – כל רכב והתכונות שלו; חלקם מבזבזים יותר דלק, וחלקם פחות. בכל מקרה, על כל רכב שיוצע לכם ע"י החברה, תוכלו לקבל הסבר מפורט באינטרנט מעבר להסבר שתקבלו מהחברה.
 • בטיחות – אל תתפשרו על הסעיף הזה בבחירת הרכב שתשכרו. בסופו של דבר, נהיגה ברכב מסחרי שונה בתכלית מנהיגה ברכב פרטי, וכדאי מאוד שהרכב שתבחרו יהיה מאובזר באמצעי בטיחות מתקדמים ואיכותיים.

 

אנו מעניקים שירותים נוספים

ברשותנו גם נגררים להשכרה לכל מטרה. נגררים לרכבים פרטיים ומסחריים, נגררים למשאיות בכל גודל\משקל

מגוון רכב של כלים להשכרה. גרורים מכל סוג וגודל\משקל.

 • נגרר פתוח
 • נגרר סגור עם ווילונות
 • נגררי קירור\הקפאה
 • נגרר ספורט
 • קארוון נגרר ועוד'

יוצאים לדרך עם הרכבים המתקדמים של מוברס

הארון החדש שהזמנתם מחו"ל סוף סוף הגיע? הבן שלכם נכנס לדירה החדשה שלו ואתם צריכים להעביר אליו את הסלון הישן שלכם? הסניף הנוסף של העסק שלכם שנמצא בעיר אחרת זקוק לחידוש מלאי? במקרים אלו, הרכב הפרטי שלכם כנראה לא יוכל לבצע את העבודה, וכאן אנו בחברת מוברס נכנסים לתמונה – המשאיות והרכבים המתקדמים שלנו עומדים לרשותכם! לכם נשאר רק לבחור את כלי הרכב המתאים ביותר לביצוע המשימה.

 

השכרת משאית לעבודה יעילה יותר

במקרים מסוימים, רבים יעדיפו לוותר על שירותיהם של אנשי מקצוע בתחומים שונים; אם מדובר בתיקון פריט בבית, בדיקה של המנוע ברכב, וכן מעבר דירה או העברת פריטים ממקום למקום. השכרת משאית הינה אפשרות נהדרת הניתנת על ידי חברות ההובלה, עבור אלו המעדיפים לבצע את העבודות 'השחורות' בעצמם, בקצב שלהם ובדרך הנוחה להם. את המשאית רצוי לשכור דרך חברת הובלות מקצועית המחזיקה באמתחתה רכבים בטיחותיים ומתקדמים שיהפכו את העבודה שלכם ליעילה יותר.

 

כעת אתם ודאי שואלים את עצמכם כיצד השכרת משאית תקל על המשימה? ובכן, להלן מספר יתרונות שבהשכרת משאית דרך חברות ההובלות:

 • חסכון – רוב החברות כוללות בתוך מחיר ההשכרה גם את הביטוח והדלק, אין סבלים, אין נהג (אלא אם כן החלטתם לשכור אחד) כך שאתם משלמים נטו על המשאית ששכרתם.
 • חודשי עומס – חודשי הקיץ, החגים, תחילת וסוף שנת הלימודים הם הזמנים בהם מתקיימת סוג של מלחמה על המובילים. העובדה שאתם משכירים את המשאית בעצמכם, חוסכת לכם את המאמץ שבמרדף אחר מוביל פנוי.
 • תסמכו על עצמכם – אתם אלו שמבצעים את העבודה, כך שאף אחד לא ייכנס אליכם הביתה או ייגע בפריטים שלכם. אין צורך לדאוג ממקצועיותם של אנשים אחרים, מכיוון שבואו נודה בכך – אין אדם שאנו סומכים עליו יותר מאשר על עצמנו.
 • אתם לא באמת חייבים לעשות הכל לבד – נניח שהשכרתם את המשאית שלכם, אבל אתם עדיין לא מעוניינים או אין לכם זמן לבצע את העבודה בעצמכם. סבלים מקצועיים מטעמנו ישמחו לבצע עבורכם את העבודה.
 • זמן – את המשאיות תוכלו להשכיר לכל תקופה – בין אם מדובר ביום, שבוע, או חודשיים. המשאיות שלנו עומדות לרשותכם!

רכבים מסחריים מתקדמים ובטיחותיים

חברת מוברס הינה מהוותיקות ביותר בתחום ההובלות; לצד שירותי הובלה מגוונים ומקצועיים, אנו מאפשרים ללקוחותינו המבקשים לבצע את העבודה בעצמם, לבחור לעצמם את הרכב המסחרי או המשאית המתאימה להם ביותר, מכיוון שאנו מודעים לכך שלא כולם זקוקים תמיד לעזרתנו המלאה, אלא רק לחלק ממנה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מצי הרכבים המתקדמים שלנו, רק בחברת מוברס.