הובלות בירושלים

חברת הובלות בירושלים שמבצעת את תפקידה במקצועיות, תהווה פתרון נהדר עבור תושבי ירושלים המחפשים לעבור דירה בתוך, או מחוץ לירושלים. העיר שחוברה לה יחדיו מושכת אליה סטודנטים המחפשים להתגורר קרוב למוסדות האקדמאים וגם לאזורים התוססים של העיר, וכן משפחות שעוברות לירושלים מסיבות שונות. לא משנה לאן אתם עוברים בירושלים, כמובן שתזדקקו לשירותי הובלה מקצועיים ומהירים שיספקו לכם שירות איכותי, בלי לפשוט את הרגל. וכמובן, אל לנו לשכוח את המגזר העסקי שגם עלול למצוא עצמו מזדקק לשירותי ההובלות; בין אם מדובר בהובלה בין בתי עסק, חידוש מלאי, העברות משטחים ועוד.

טיפים לבחירת חברת הובלות בירושלים

 
 

מזל טוב! אתם עוברים דירה והגיע לבחור חברת הובלות בירושלים שתבצע עבורכם את העבודה על הצד הטוב ביותר, כך שתוכלו להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. הנה מספר טיפים לבחירת חברת ההובלות שלכם:

  • ביטוח – חברת הובלות רצינית תספק לכם ביטוח הובלות עבור עבודתה. הביטוח אמור לכסות את תכולת ההובלה, סעיף מיוחד לפריטים שבירים ואת ההובלה עצמה. אל תתביישו לבקש לראות בעיניכם שלכם את פוליסת הביטוח עצמה על מנת לוודא שהיא תקפה, לקרוא את האותיות הקטנות ולוודא שהיא מתאימה לכם.
  • אל תמתחו את זה – אל תחכו עם החיפוש אחר חברת הובלות לרגע האחרון. חשוב מאוד לקבוע תאריך מבעוד מועד, על מנת לאפשר לחברת ההובלות להתארגן בהתאם לתכולת הדירה, הריהוט, ומספר אנשי הצוות הדרושים על מנת לארוז ולהוביל הכל.
  • פירוט הצעת מחיר – הצעת המחיר מבוססת על כמות הריהוט, יעד ההובלה והמועד, וכן קיומם של פריטים יוצאי דופן. חשוב מאוד שהצעת המחיר תיחתם על ידי החברה, תכלול מע”מ ושבתוכה תציין את מועד ושעת תחילת העבודה.

אין צורך לשבור את הראש

כל כך הרבה חברות המציעות שירותי הובלה קיימות בשוק, אך עם מוברס אין צורך שתשברו את הראש! אנו עוסקים בתחום שנים רבות – באדיבות, אמינות ומקצועיות, תוך הצמדות ללוחות הזמנים ומתן הצעות מחיר משתלמות עפ”י סוג ההובלה שלכם.