הובלות משטחים

במסגרת התפעול היומיומי הלוגיסטי של מחסנים ומפעלים רבים, ישנה חשיבות רבה לקיומם של המשטחים המשמשים להעברת סחורה, ומגוון פעולות נוספות. משטחים אלו הם לרוב גדולים מאוד וכבדים, כך שהשינוע שלהם הופך למשימה כמעט בלתי אפשרית, אם לא קיימים בידי בית העסק האמצעים הנכונים. מסיבות אלו, ישנה חייבת מכרעת לשירותי הובלות משטחים שמציעות חברות הובלות שונות, בצורה היעילה והבטוחה ביותר, בשאיפה למזעור נזקים אפשריים עד כמה שניתן.

הובלות משטחים מקצועית

בתי עסק מוסדיים רבים, זקוקים לשירותי הובלות משטחים של חברות הובלה באופן שוטף, לצורך שינוע משטחים בגדלים שונים, לצרכים שונים וליעדים שונים. מכיוון שמדובר במשימה לא פשוטה בכלל, שעלולה להפוך לסכנה  פוטנציאלית אם מבצעים אותה שלא כהלכה, רצוי מאוד לתת את תשומת הלב הנדרשת למספר נקודות בעת חיפושנו אחר חברת הובלות:

  • וודאו שהחברה שבחרתם מחזיקה ציוד מקצועי ואיכותי שימנע אי הבנות וימזער נזקים פוטנציאליים עד כמה שאפשר; משאיות עם רמפה, משאיות פתוחות ועוד. משטחים הם ציוד שלעיתים עלול להיות כבד מאוד – חברה מקצועית תהיה מוכנה לכל סוג, גודל ומשקל של משטחים שהלקוח יבקש.
  • חברה מקצועית תציע ביטוח תכולה המספק פוליסה לכל הציוד והסחורה, ולעיתים גם מלגזה להרמת המשטחים ושינועם למקומם.
  • הריצו חיפוש באינטרנט לקבלת המלצות וביקורות חיוביות על החברות הפוטנציאליות שמצאתם. חברה בעלת מוניטין גבוה תהיה גאה בעבודתה ותהיה מחויבת יותר ללקוחותיה.
  • אל תתביישו לבקש לראות תעודות המעידות על ניסיונם ואמינותם של אנשי המקצוע הפועלים בחברה, המעידות על כך שקיבלו את כל הכלים ברמה הגבוהה ביותר על מנת לבצע את עבודתם כהלכה.

מוברס – מובילים את העסק שלך להצלחה

אנו במוברס יודעים שבטיחות שווה הצלחה. לכן, אנו מתחייבים לבצע את עבודתנו על הצד הטוב ביותר, כאשר טובת הלקוחות שלנו עומדת בראש מעיננו. אנו נעמוד לרשותכם לביצוע כל משימה, במקצועיות המרבית ולשביעות רצונכם. אז אם הצטברו אצלכם במפעל ערימות של משטחים, הרשו לנו להעביר אותם ליעדם עבורכם.