לקוחות פרטיים

הובלות ללקוחות עסקיים

Time is Money

בעולם העסקים, יש מושג מפתח שרובכם מכירים "Time is Money" בתרגום חופשי: זמן = כסף. ואנחנו מודעים לחשיבות של היעילות בזמן העברת משרד בודד או בניין משרדים שלם.

אנו נכין לוח זמנים עסקי למעבר שמותאם אישית בשבילכם, שכולל עבודה בערבים, ומחוץ לשעות העבודה, כדי לאפשר לכם העברה עם מינימום הפרעות עד שכמעט לא תרגישו אותנו. העסק שלכם ביידים טובות.

העברת משרדים

העברת משרדים

הובלת משרדים בכל גודל

צריכים להעביר את המשרד? מוברס מתמחה בין היתר בהעברת משרדים. ניתן לקבל בנוסף: שירותי מיון ואריזה, שירותי אחסנה, הרכבת רהיטים חדשים ועוד. לתאום הצעת מחיר אצלכם צרו קשר

העברת מפעלים

הובלת מפעלים

העברת מפעלים ומחסנים

העברת מפעלים ומחסנים גדולים דורשת שיתוף פעולה של מגוון בעלי מקצוע שונים. כמו כן בהעברת מפעלים נדרש ציוד מכני רב הכולל: מנופים, משאיות, מלגזות ועוד. אנו נותנים שירות מקיף!

הובלה בקירור

הובלה בקירור

הפצה בקירור והקפאה

ברשותינו משאיות עם מערכות קירור והקפאה המיועדות להובלה בכל משקל ונפח. בנוסף אנו משכירים משאיות קירור והקפאה לכל מטרה. במידה ואתם צריכים שירות זה בכל הארץ צרו קשר.  

מחסני אחסון

שירותי אחסנה

מגוון פתרונות אחסנה

לעסקים רבים הצורך בשירותי אחסנה. ברשותינו מחסנים בפריסה ארצית המיועדים לעסקים. ניתן לקבל שירותי אחסנה לוגסטיים הנלווים לשירותי הפצת סחורה לכל חלקי הארץ.

השכרת משאית

השכרת משאית

משאית להשכרה לכל מטרה

ברשותינו מגוון משאיות להשכרה לכל מטרה ולכל תקופת זמן. ניתן להשכיר גם משאית עם נהג. בנוסף יש ברשותינו נגררים ונתמכים להשכרה מכל סוג. איסוף ממספר נקודות בארץ. לפרטים נוספים צרו קשר.

הובלת מכולות

הובלת מכולות

הובלה ואחסנת קונטנריים

העברת מכולות וקונטנריים בכל כמות לכל מקום בארץ כולל פריקה עם מנוף. אפשרות לאחסנת מכולות אצלינו לכל תקופת זמן. ניתן גם לקבל שירות פריקת מכולות בכל הארץ בתיאום מראש כמובן. 

מה להוביל? ולאן? תשאירו פרטים

רוצים לקבל הצעת מחיר? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם כדי לתת לכם הצעת מחיר במיוחד עבורכם

מוברס שירותי אחסנה

מעבר של בניין משרדים או כל בניין מסחרי

מהם השירותים העיקריים שאנו נותנים ללקוחות העסקיים?

אנו מביאים את אותם מומחי הובלות שאנו מספקים גם בשירותי הובלת דירה, אנשי המקצוע המוימנים שלנו יכולים להתמודד במומחיות גם במעבר של בניין משרדים שלם וכל שכן במעבר של משרד בודד.

אנו מספקים שירותי הובלות לעסקים כגון:

  • משרדים של בעלי מקצוע
  • חנויות קמעוניות (סופר וכדומה)
  • קופות חולים
  • מתקני חינוך (בתי ספר, גנים וכדומה)
  • ארגונים ללא מטרות רווח (מחירים מיוחדים לעמותות)
  • ועוד הרבה!

"אנו מתמקדים בעסק שלכם, לא במעבר שלכם. תנו לנו להרים את העסק שלכם (פיזית) כדי שבזמן הזה תוכלו לדאוג להרים את העסק שלכם (פיננסית)"

ד. בן עיון מנכ"ל מוברס

למה שתבחרו דווקא אותנו להוביל את העסק שלכם?

העסק שלכם - ההובלה שלנו

במהלך השנים צברנו ידע רב וניסיון כדי שנעביר את העסק שלכם בצורה זהירה ויעילה – עומדים בזמנים ונותנים לעסק שלכם לעמוד על הרגליים בזמן הקצר ביותר ובכמה שפחות הפרעות.

 

אנו נשמח לעזור לכם גם באריזת הציוד, בין אם זה אריזה של כל העסק, חלק ממנו או להדריך את צוות העובדים שלכם על איך לעשות את זה נכון, אנו נשמח לעזור בכל מה שצריך כדי לעשות את המעבר על הצד הטוב ביותר.

הובלות והפצה בכל חלקי הארץ
"הותקלנו בצורך למעבר ממש גדול ובדקה ה90 לעסק שלנו, פנינו לדוד מנכ"ל מוברס ולא רק שהוא היה מסוגל לעמוד בזה, אלא גם הוא לקח את הפרויקט מבלי להסס. כל הצוות של מוברס היו אנשים נעימים, מהירים, הקשיבו לדגשים שנתנו להם (והיו הרבה מסכנים) וסיימו את כל העבודה בתוך יום אחד! מה שהיווה עבורנו יתרון ענק."
אוהד
משרד רואי חשבון

מאמרים בנושא הובלות לעסקים

Technology Engineer

צ'ק ליסט להובלות לעסקים

חודש לפני המעבר הזמינו חברת הובלות למעבר שלכם ברגע שאתם יודעים את התאריך שהעסק שלכם צריך לעבור. אם תרצו, נייעד לכם צוות אריזה שיארוז בצורה

קרא עוד »

השאירו פרטים ונחזור אליכם