חפשו אותנו ברשתות החברתיות

מוברס הובלות והפצה

שירותי הובלות ולוגיסטיקה מתקדמים

072-3940820

חייגו עכשיו להצעת מחיר

תפריט
תפריט

פינוי תכולת דירה

מידי פעם, עולה הצורך לפנות דירה – בין אם מדובר בדירה שלנו, או דירה שקיבלנו בירושה, ואפילו דירה שהשכרנו לאדם אחר שכעת עבר דירה והשאיר אחריו חפצים רבים.

פינוי תכולת דירה יכול להתבצע עצמאית (מה שלא כל כך מומלץ לגב שלכם) או בעזרתה של חברה מקצועית ואמינה שתחסוך לכם את התהליך הארוך והמסורבל.

באילו מקרים יידרש פינוי תכולת דירה

הזמנת שירותי פינוי תכולת דירה יידרשו לרוב במקרים הבאים:

  • דירות לפני מעבר – משפחות רבות העומדות בפני מעבר לדירה חדשה, מבינים לפתע לאחר, או תוך כדי שלב האריזה, שישנם המון חפצים שהם לא זקוקים להם. לא תמיד יש ביכולתם לגרור הכל במעלה ובמורד המדרגות, ובטח שלא לדחוף הכל למעלית.
  • דירות לפני שיפוץ – שיפוץ הבית יכול להתגלות כהזדמנות נהדרת לרענן מעט את האווירה בבית, ולהחליף פריטים בבית שמסתבר שכבר 'עבר זמנם'.
  • דירות שהתקבלו בירושה – לעתים, ירושה המתקבלת מאדם שחלילה נפטר, מגיעה כדירה עמוסה בשלל רהיטים ופריטים שחלקם ישנים מאוד ואף תקולים בחלק מהמקרים. בין אם אנו מעוניינים למכור את הדירה, להשכיר אותה או אפילו לגור בה, ייתכן מאוד שנרצה להיפטר מחלק מתכולתה הדירה.
  • דירות שניזוקו – מפגעים שלא בשליטתנו; כדוגמת שריפה, עלולה לפגוע בתפקודם של מוצרי חשמל לדוגמא, ואף רהיטים מסוימים.

מאווררים את הבית

אנשי המקצוע המומחים של חברת מוברס יגיעו עד אליכם בתאריך ובשעה הנוחים לכם ביותר, ובהתאם לדרישותיכם, יפנו את הדירה שלכם מכל הפריטים המיותרים שאינכם זקוקים להם יותר.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר, להעביר לנו כמה שיותר פרטים; כמה פריטים, מה גודלם, כמה מהם שבירים – ואנו כבר נדאג לכל השאר. לא חבל על הגב שלכם? הרשו לנו לבצע את העבודה עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם