חפשו אותנו ברשתות החברתיות

מוברס הובלות והפצה

שירותי הובלות ולוגיסטיקה מתקדמים

072-3940820

חייגו עכשיו להצעת מחיר

הובלות מירושלים לתל אביב

הובלות בקרית ארבע

אם אתם עוברים דירה מירושלים לתל אביב, אז תשתמשו ב7 טיפים שאנחנו הולכים לחלוק עמכם בהמשך.

בלי קשר לאיזה גודל הובלה יש לכם, לעשות הובלה מירושלים לתל אביב יכול להיות דבר מאוד מלחיץ!

תהליך מעבר הדירה מציב בפנינו כמה אתגרים. החל ממציאת בעל בית נחמד שישכיר לכם את הדירה וגם להסתגל לכללים החדשים של בעל הבית שאתם עוברים אליה ועד לארגון החדר שלכם עם החפצים שלכם שיתאימו לחלל של החדר החדש שלכם, לפעמים חלל קטן יותר יכול לסדר לנו עוד מכלול חדש של בעיות.

אז פיתחנו כמה טיפים מאוד מאוד שימושיים ללקוחות שלנו שעוברים לגור בשכירות במקום חדש, הטיפים הללו בהחלט יעשו לכם את תהליך המעבר הרבה יותר קלה עבורכם.

אז בואו נתחיל!

שאלות, שאלות שאלות!

תקפידו לדעת כל מה שאתם צריכים מבעל הבית החדש שלכם, ותשאלו שאלות על כל דבר שאתם מרגישים שחשוב. הכל, החל מאיזה אביזרים נשארים בדירה, איזה דברים כלולים במחיר, מה הדרך הטובה ביותר לשלם את שכר הדירה וכו'

בנוסף, תבדקו עם השוכרים הקודמים של הדירה ולשאול אותם שאלות שכנראה בעל הבית לא יספר לכם מעצמו…

תתחילו לארוז מראש

אחד הטיפים החשובים ביותר שיש לנו לתת ללקוחות שלנו זה להתחיל לארוז בשלב הכי מוקדם שהם יכולים. אם אתם מכינים הכל מראש ומקדימים תרופה למכה החיים שלכם יהפכו להרבה יותר קלים בזמן המעבר וזה יקל עליכם עם המתח לקראת יום המעבר.

תכינו את הדברים החשובים שהולכים לעבור איתכם יחד לדירה החדשה שלכם, מה אתם הולכים לזרוק או לתרום,  ותמשיכו מכאן. בנוסף, חשוב שתתייגו את הארגזים שלכם בצורה ברורה כדי שהמובילים ידעו לאיזה חדר כל ארגז הולך, ומתי שאתם מתחילים לפרוק את הארגזים בבית החדש שלכם, אתם תדעו בדיק מה יש בכל קרטון.

בנוסף תוודאו שיש לבעל הבית שלכם ביטוח עבור התכולה שלכם במקרה של שריפה חלילה. זה עולה כמה שקלים בחודש.

תכינו את כל הדברים הביוקרטים מראש

הדבר האחרון שאתם רוצים זה להגיע לבית החדש שלכם וששום דבר לא יעבו. רוב בפעמים חשבון המים כלול בשכירות דירה אבל מה עם הגז? עם החשמל? כבלים לטלוויזיה? אינטרנט? בקיצור הבנתם תראש.

תוודאו שהשירותים הללו מוכנים כבר מראש.

לנקות את הבית הישן שלכם

למרות שהגיע הזמן להפרד מהבית הישן שלכם, אתם לא רוצים להשאיר אותו מסריח ומבולגן. זה שתעברו ותנקו ותסדרו את המקום הישן שלכם לא רק יחסוך ממכם תלונות וכאבי ראש, אלא גם זה יעזור לכם למצוא כל מיני דברים קטנים שנשארו בטעות לפני המעבר. 

תאספו את כל הפרטים הנדרשים להובלה לבית החדש שלכם

לכל דירה ובניין יש את חוקי ההובלה שלו. החל מהיכן להחנות את המשאית, כניסה לחניה רק בעזרת חיוג לשער, ואם יש מעלית וגם אם יש סיסמה לדלת כניסה של הבניין.

תוודאו שיש לכם את כל הפרטים הקטנים האלו מבעל הבית החדש שלכם.

השאירו את המעבר שלכם למקצוענים!

תחסכו מעצמכם את הכאב ראש של המעבר ושל ההובלה של החפצים שלכם – חייגו אלינו (מוברס) כדי שנטפל במעבר בשבילכם! אנחנו הכתובת לכל מעבר דירה מירושלים לתל אביב והמטרה שלנו זה לחסוך מכם את הכאבי ראש של המעבר ותשיגו לעצמכם מובילים מקצוענים ומיומנים שמוכנים למעבר שלכם לתל אביב. 

ברשותינו הניסיון הנדרש כדי לדעת את כל הפרטים החשובים שנצטרך עבור מעבר דירה מירושלים לתל אביב. 

MOVERS

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!