רכב קירור להשכרה

לקוחות יקרים

שירותי ההשכרה לכלי רכב זה אינו זמין כרגע במידה ותרצו הובלה עם נהג מקצועי שלנו נשמח שתיצרו איתנו קשר

למי מתאים להשכיר רכב קירור?

יש לכם סחורה שחובה להוביל בקירור, אבל אתם לא רוצים להשקיע ולקנות צי של רכבי קירור. או שאולי יש לכם כמה רכבי קירור אבל אתם בתקופה עמוסה וצריכים כמה רכבים נוספים לתגבור.

האפשרות הטובה ביותר העומדת בפניכם היא לשכור רכב קירור. אבל איך תדעו לבחור את רכב הקירור המתאים לכם או את החברה המתאימה לשכור ממנה רכב קירור?

הבאנו לכם את המדריך המלא לבחירת רכב קירור להשכרה בקלות ובפשטות. 

היתרונות של השכרת רכב קירור

ישנם שני יתרונות עיקרים בהשכרת רכב קירור, כאשר הראשון שבהם הוא כמובן החסכון הגדול בעלויות, הכוללות את עלויות קניית המשאית, עלויות התחזוקה והתיקונים, הבדיקות והביטוח. כאשר אתם בוחרים באפשרות של רכב קירור להשכרה, כל העלויות הללו הן באחריות החברה המשכירה ולכם יש שקט נפשי והאפשרות להשקיע את הכספים הללו בפיתוח העסק שלכם.

בנוסף, השכרת רכב קירור מאפשרת לכם גם גמישות במידה ואתם צריכים רכב קירור לתקופה קצרה בלבד של כמה שעות, ימים או חודשים, כמו תקופת חגים עמוסה במיוחד או קפיצה בכמות ההזמנות.  

משאית להשכרה

רכב קירור להשכרה במגוון גדלים

כדי שתוכלו לבחור את רכב הקירור המתאים לכם, חפשו חברה שמציעה מספר רב של משאיות קירור בגדלים שונים מיצרנים מוכרים, ידועים ואמינים.

כדאי שהרכבים יהיו מצוידים גם בסוגים שונים של דלת אחורית וצדדית, כמו דלת  הרמה אחורית או דלת צדדית כפולה, כדי לוודא שהעמסת הסחורה ופריקתה נעשים בקלות.

יחידת הקירור

וודאו שיש לחברה מגוון של יחידות קירור בגדלים שיכולים להתאים לגודל המשלוח שלכם ושמציעות מספר אפשרויות לבקרת טמפרטורה.

מאחר וקיימות יחידות קירור עצמאיות שאינן תלויות במנוע הרכב ויחידות קירור תלויות שמופעלות על ידי מנוע הרכב, חשוב שתדעו איזו יחידה מתאימה לצרכים שלכם והאם החברה מספקת את שני סוגי היחידות. שימו לב שסוג יחידת הקירור תלויה בגודל הרכב וגודל המטען.

 

 

מחיר

כדאי שלחברה שאתם בוחרים תהיה אפשרות להציע לכם מגוון של מחירים וחבילות שירות שמתאימות לצרכים שלכם.

שימו לב שהמחיר נקבע לפי גודל המשאית, סוג המשאית, משך זמן ההשכרה וסוג יחידת הקירור. בדקו האם יש לחברה הנחות על השכרה לטווח ארוך או אפשרות לפצל ימי השכרה וכדומה.

שירות, שירות, שירות

כשאתם בוחרים חברת השכרה, חשוב לבחור חברה אמינה, מקצועית ובעלת פריסה רחבה כך שתהיה זמינה לכם מכל מקום שבו נמצא המשלוח שלכם.

בדקו אילו שירותים החברה נותנת לכם, כמו שירותי גרירה ותיקונים, טיפולים תקופתיים על ידי טכנאים מוסמכים משלה וכדומה. בקשו לראות רישומים של החברה כדי לוודא שטיפולי הרכב נעשים בזמן ושיש מעקב אחריהם.

שימו לב שהביטוח שאתם מקבלים מהחברה כולל את כל מה שדרוש מאחר וכל הבדל קטן בביטוח יכול להיות קריטי עבורכם.

מוברס הובלות

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

לקוחות יקרים

שירותי ההשכרה לכלי רכב זה אינו זמין כרגע במידה ותרצו הובלה עם נהג מקצועי שלנו נשמח שתיצרו איתנו קשר

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!