משאית קירור להשכרה או חכירה

צריך משאית קרור? מה עדיף חכירה או השכרה?

אוכל נשמר טרי.

תאי הדם האדומים בגופנו מניעים חמצן מהריאות אל הגוף ופסולת מתאי הגוף בדמות פחמן דו חמצני בחזרה לריאות ומשם חזרה לאויר העולם. המשאיות גדושות המטענים של ימינו הן בדיוק כמו אותם תאי דם אדומים. משאיות שמעבירות סחורה מצד אחד של המדינה לצידה השני. אוכל הוא הסחורה המשונעת ביותר מכולן.

 

אוכל יכול להגיע אל רשתות השיווק בכמה אופנים. בצורה ארוזה ויבשה או בצורה טרייה לרוב כתוצרת חקלאית. כשבאים להוביל אוכל לא ארוז כדאי לשמור על פרט חשוב אחד. טריות. אם יש בסביבה משאית קרור להשכרה או חכירה אתם בידיים טובות. לשמור על אוכל טרי אומר לקרר אותו. משאית קרור תהווה פתרון מושלם.

מה ההבדל בין השכרה לחכירה?

השכרה או חכירה של משאית קרור היא פעולה שניתן לפרק למספר שלבים. השלב הראשון מתחיל בלקוח היוצר קשר עם חברה המחזיקה משאית קרור להשכרה או חכירה. בשלב הזה מקובל שנציג החברה מבקש מהלקוח פרטים אישיים לצורך זיהוי. לאחר עדכון הפרטים תורו של הלקוח להסביר את הצרכים שלו על מנת שניתן יהיה להתאים לו משאית נכונה.

 

בשלב השני אחרי שהלקוח אישר את פרטיו ונמצאה משאית שתואמת את צרכיו מוזמן הלקוח לעיין בפרטי דגם המשאית או לצאת אל החצר ולהתרשם ממנה בעצמו.

אם המשאית מתאימה והלקוח מאשר את סכום העסקה אפשר לצאת לדרך. בתום חתימת ההסכם יקבל לידיו הלקוח מפתחות ושלום על ישראל. זמן לצאת לדרך.

חכירה של משאית.

בנושא של רכבים, חכירה היא בעצם השכרה של כלי רכב לתקופה ארוכה מאוד. כלומר חברה המחזיקה צי מכוניות אך במקום להשכיר רכבים לתקופות ידועות וקצרות, לרוב עד שנה, משכירה רכבים לתקופות ארוכות. תקופות אלו נמשכות בממוצע שלוש שנים. לשירות מסוג זה נהוג לקרוא ליסינג תפעולי. בסיכומו של עניין חכירה יותר דומה לקנייה בתשלומים וניתן להגיע להסכם על רכישת הרכב בתום התקופה.

אז במה כדאי לבחור?

אז באמת מה עדיף משאית קרור להשכרה או חכירה של אחת?  הכל תלוי במה אתם באמת צריכים. אם הבעיה שלכם היא שינוע מזון טרי לטווח הקצר-בינוני ולא מדובר על תקופה של שנים כדאי שתלכו על השכרה. במידה והעסק כבר רץ או שיותר מתאים לכם לסגור לתקופה ארוכה על המשאית שאתם צריכים, עדיף לכם ללכת על הסכם חכירה. בכל מקרה, אל תסתבכו ולכו על חברה מקצועית שתשמור לכם על ראש שקט ונטול דאגות. 

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!