חפשו אותנו ברשתות החברתיות

מוברס הובלות והפצה

שירותי הובלות ולוגיסטיקה מתקדמים

072-3940820

חייגו עכשיו להצעת מחיר

השכרת משאית להובלה עצמית

מגוון משאיות להובלות משטחים

3 יתרונות עיקריים בהשכרת משאית להובלה עצמית

העסק שלכם גדל ואתם צריכים לבצע יותר ויותר הובלות, אבל אתם לא רוצים להיכנס להוצאות הכרוכות ברכישה ובתחזוקה של צי משאיות משלכם.

במקרה הזה, הפתרון המושלם עבורכם הוא השכרת משאית להובלה עצמית והיתרונות לכך הם רבים. אנו נמנה את העיקריים שבהם.

1.. חסכון בעלויות

מוברס מספקת לעסקים פתרונות נוחים, גמישים ומשתלמים כלכלית להשכרה של משאיות להובלה עצמית, בין אם כהשלמה לצי משאיות קיים או במקום לקנות צי משאיות משלך.

אנחנו יכולים לעזור לך לחסוך עלויות בזמנים שבהם הדרישה למוצרים שלך גוברת כמו בתקופות החגים או בעונות שיא, כאשר יש לך הזדמנויות שאתה לא רוצה לפספס או כשיש לך התחייבויות ארוכות טווח שאתה צריך לעמוד בהן. 

2. מגוון גדול וזמין של משאיות ורכבים

במוברס יש מגוון גדול של משאיות ורכבים מסחריים להשכרה כדי לענות על כל הצרכים והדרישות של העסק שלך.

השכרת משאית להובלה עצמית שמשלימה את צי המשאיות הקיים שלך או השכרה של רכב מסחרי אחר שעונה על הצרכים שלך באותו רגע, מאפשרת לך גמישות בצורת ההובלה ובמענה על דרישות הלקוחות שלך.

3.. המשאית הנכונה בזמן הנכון

אתה לא יכול לדעת מתי המשאית שלך תצטרך תיקון או מתי תבוא ההזדמנות לזכות בפרויקט גדול שיקפיץ את העסק שלך קדימה. כשאתה צריך משאית, אתה צריך אותה עכשיו.

במוברס יש את המגוון הגדול של משאיות בגדלים שונים, שיתאימו לצרכים שלך ושאותן אתה יכול לשכור בזמן שנוח לך כדי שתוכל לעמוד בהתחייבויות שלך או לזכות בפרויקט הגדול.

השכרת משאית
משאית להשכרה של חברת מוברס

אז, למה לשכור משאית ממוברס?

אנחנו, במוברס, מבינים שכדי לקדם את העסק שלך ולצמוח, אתה צריך לתת פתרונות הובלה גמישים ללקוחות שלך ולכן אתה צריך מגוון של רכבים.  

אצלנו במוברס תוכל למצוא מגוון רחב של רכבים חדישים מסוגים שונים כגון רכבים מסחריים להובלה, טנדרים בגדלים שונים, עם או בלי יחידת מטען ומשאיות בגדלים שונים. כל הרכבים מתוחזקים לפי התקנים והדרישות, אמינים וזמינים לך בכל זמן שאתה צריך.

אנחנו נעבוד יחד איתך כדי להבין איזה סוג של רכבים עונים לדרישות העסק שלך ולהרכיב את הפתרון שמתאים לא רק לפרויקט הספציפי אלא מתאים לעסק שלך בכללותו, החל ממשאיות שתומכות במותג שלך ועד פתרונות וציוד שתפורים למידות של העסק שלך.

השאירו פרטים ונחזור אליכם

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!