זקוקים להובלת דירה? ככה בוחרים מוביל מקצועי!

Moving concept, Father and son moving to a new home

הובלת דירה זה לא עניין של מה בכך. הפרוצדורה מחייבת התארגנות מחדש: תיאומים: והובלת כלל החפצים אל דירה חדשה. מלבד זאת, התהליך כולל ביצוע שיפוצים קלים, עבודות צבע וניקיון בדירה החדשה (ובדירה אותה עוזבים) והדברה בעת הצורך. מי שעובר ממקום אחד לשני, חייב למצוא מוביל דירות מקצועי שיבצע את ההובלה על הצד הטוב ביותר. אבל כיצד בוחרים את אנשי המקצוע, או את חברת ההובלות המתאימה? הנה כמה טיפים טובים: 

עובדים רק עם חברות מקצועיות ואמינות!

לפני שאתם מזמינים מוביל, וודאו כי חברה ההובלות שאתם מזמינים מקצועית אשר מבטחת את העובדים שלה.

בכך תוכלו להיות בטוחים שהחברה דואגת לעובדיה ומעסיקה עובדים, באופן מקצועי.

אם החלטתם לבצע את ההובלה לבד או באמצעות עובדים זמניים ששכרתם למשימה – אך קרתה לכם או לעובדים תאונה – כדאי לבדוק את הדרך לקבל  פיצויים לתאונות דרכים שהתרחשה בדרך לדירה. תאונות כאלה נדירות, אך בהחלט עלולות לקרות. 

אל תחסכו בעלויות של מוביל מקצועי

זה נכון, להעביר דירה זה דבר יקר. בעת המעבר יש אינספור סידורים שצריך לבצע, תשלומים שיש להעביר, שיקים שיורדים: ושאר הוצאות, כמו גם ימי חופשה שצריך לקחת למען המשימה. עובדה זאת עלולה לפתות, את מי שמבצע את המעבר, לשכור מובילים שאינם מקצועיים, כמו: סטודנטים, 'חאפרים' ומובילים מתחילים. במקרים כאלה התוצאה עלולה להיות הרת גורל! כמו במקרים של תאונות, פציעות ועבודה לא מקצועית שבסופו של דבר תעלה לכם יותר. 

בחינת השירותים שמציעה חברת ההובלות

הובלת דירה אינה מתחילה ונגמרת רק בהעברת חפצים מנקודה A אל נקודה B. ההובלה דורשת אריזה קפדנית: מיון חפצים: והובלת ריהוט ציוד יקר כמו: פסנתרים, מחשבים, טלוויזיות מקררים ושאר מכשירים. בשל כך יש לבחור מוביל מקצועי שמקנה שירות הובלת פסנתרים, הובלת משטחים, הובלת ציוד יקר ועוד. וודאו כי הצוות עובד עם כלים מקצועיים, שמיכות עבות (להגנה על חפצים), מנופים (בעת הצורך) ושאר ציוד מקצועי. 

ביצוע השוואת מחירים

על אמינות ומקצועיות אסור להתפשר! אך אין זה אומר שחייבים לבחור בהצעת המחיר היקרה ביותר. כיום, באמצעות אתרים של בעלי מקצוע העוסקים בהשוואת מחירים – אפשר לבחור מוביל מקצועי, תוך קבלת מספר הצעות מחיר ביניהן אפשר להשוות, ולבחור.  

קבלת המלצות

ישנם מקרים שבחירה נכונה בחברת הובלה איכותית, תגיע דרך המלצות. נסו לקבל המלצות למוביל טוב דרך חברים או בני משפחה, אשר עברו דירה לא מזמן. עוד אפשר לקבל המלצות על מובילים מקצועיים: ברשתות החברתיות, כמו גם באתרים של בעלי מקצוע (אותם הזכרנו קודם). באמצעות סיוע של מקצוענים בתחום ההובלות, תוכלו לבצע מעבר דירה בצורה מקצועית בטוחה ונכונה.  

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!