fbpx

שירותי גרירה וחילוץ למשאיות הובלה

שירותי גרירה וחילוץ למשאיות הובלה

הסיטואציה הבאה עלולה לקרות גם לכם:

סוף סוף הגיעה השעה לעבור דירה, כבר ארזתם את כל הבית, ניקיתם ושיפצתם את החלל המיועד, המובילים מתחילים להעמיס את התכולה וברגע שמתכוונים לצאת לכתובת החדשה – המשאית תקועה.


הכל מתעכב, אתם כבר חסרי מנוחה ולא מספיק שמדובר באחד הימים הלחוצים בחייכם, עכשיו אתם גם צריכים למצוא עם המובילים פתרון גרירה והובלה חלופית.

כאן נכנסים לתמונה שירותי גרירה וחילוץ למשאיות הובלה. באופן טבעי – המשקל והגודל קובעים ולכן, גרירת משאיות מורכבת יותר לביצוע מאשר גרירה של מכוניות רגילות.

כלומר, לא כל אחד יכול לבצע את ההובלה ויש צורך למצוא גרר שיוכל לעמוד במשימה ובצורה בטיחותית ויעילה. כמובן שלא כדאי לחכות לרגע שזה קורה ובזמן אמת לשבור את הראש למי פונים וכדאי לבצע סקר שוק מקדים ולבחון חברות המספקות שירותי גרירה וחילוץ גם למשימות הובלה בין אם הן נתקעו בכביש המהיר או בתנאי שטח מורכבים, שהופכים את משימת החילוץ והגרירה למסובכת פי כמה. 

איך תבחרו את השירותים ומה חשוב לדעת לפני שקוראים לגרר?

אמצעים הנדסיים ומכניים לגרירה – גרר רגיל לא גורר משאית הובלה ולכן, יש לבדוק מי מספק שירותים ספציפיים אלה ואם לחברה המספקת שירותי גרירה יש בצי המשאיות שלה משאית בעלת כושר ההובלה הנדרש כשלרוב מדובר בהובלה של 13 טון וגם במשטח גרירה ארוך כמו 10 מטרים.

חשוב לוודא שהגרר תקין ואכן בעל רישיון בתוקף לפני שמפקידים בידיו את המשאית שהיא גם מקור הפרנסה של העוסקים בתחום. מומלץ לבחור חברה שיכולה לגרור רכבים מכל הסוגים ובמגוון משקלים למקרה שיש לכם מספר משאיות בצי ואתם מעוניינים בחברה שתוכל לספק שירות בעת הצורך לכל אחת מהמשאיות בלי קשר לגודל ולמשקל של כל אחת ממנה.

זמינות היא שם המשחק – אף פעם אי אפשר לדעת מתי המשאית תיתקע ומתי תזדקקו לשירותי גרירה, זה יכול לקרות בדרך ללקוח בשעה סבירה או באמצע הלילה כשטרם חזרתם לחנייה לאחר עבודה שהתארכה מעבר לצפוי. נ.ב אנחנו מספקים שירותי השכרת נגררים.

חשוב לוודא שחברת שירותי הגרירה אכן זמינה לקריאות מסביב לשעון ובכל אחד מימות השבוע, כדי שתוכלו להיות שקטים ובטוחים שיש מישהו על הקו אדיב ומקצועי שיוכל לסייע לכם במשימת הגרירה. כמובן שיש לוודא שאכן החברה מעניקה שירות בפריסה ארצית, כי כמו כל תרחיש של גרירה, אי אפשר לדעת היכן תזדקקו לשירות.

מומלץ לבדוק עם לקוחות החברה שכבר נעזרו בשירותי גרירה במשקל כבד אם אכן קבלו שירות טוב וכן מה היתה רמת הזמינות ותוך כמה זמן הגיע הגרר לזירת האירוע על מנת להתרשם מהפעילות בשטח.
עזרה בדרך – מומלץ לבדוק מה עוד החברה מספקת מלבד גרירה, האם יש גם שירותי חילוץ ועזרה למשל בתיקונים שניתן לבצע בתנאי שטח על מנת לסיים את פרויקט ההובלה במקום לעכב את הלקוחות.
בדיקת מחיר: כחלק מהשוואת החברות בתחום הגרירה המציעות שירותי גרירה למשאיות הובלה, כדאי לבדוק אם יש גם מחירון מוסכם או החברה מוכנה לתת הצעת מחיר מקדימה הנקבעת לרוב לפי גרירת סוג הרכב ולאיזה טווח (למשל, עד 10 ק"מ וכדומה) או לפחות מהו המחיר ההתחלתי לכל שירות גרירה כדי להיערך לעלויות מבחינת ביטוח והוצאות כספיות. כמו כן, היו מוכנים אם יש מחיר גם לקריאת סרק במסגרתה לא בוצעה בסופו של דבר פעילות גרירה או חילוץ.

אל תסמכו על המזל שלכם – היו אחראים בנוגע לפעילות ההובלה השוטפת ושריינו שירותי גרירה מקצועיים שיעזרו לכם בעת הצורך.

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

Car battery. 3d

מצבר לרכב עד הבית

למה לחכות אם אנחנו יכולים לקבל הכל עד הבית? אחד השינויים המהותיים שחלו בשנים האחרונות בתחום השירות ללקוחות הוא, אנחנו כבר לא צריכים להגיע אל

קרא עוד »
מעבר לבית חדש

אריזת דירה לפני הובלה

עוברים דירה? אריזה יעילה וטובה של תכולת הדירה תקל עליכם מאוד לא רק בשלבי הפריקה וסידור התכולה בדירה החדשה, אלא גם במעבר עצמו, לא מעט

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!