מוברס הובלות

כל סוגי העצים לקמין ולחימום הבית

באיכות ללא פשרות!

עץ אלון להסקה

אומרים שמי יש לו תנור עצים צריך להתנהל כמו הנמלה, לאגור בקיץ בשביל החורף. המשפט נכון אבל אם קונים עצים מוכנים להסקה לא בהכרח צריך להיות חוטב עצים בשביל להתחמם בחורף.

עצים לקמין

אם הגעתם לכאן ואתם באמצע לקרוא שורות אלו כנראה שיש ברשותכם קמין עצים ואתם מעוניינים לקבל פרטים ומחירים עבור קניית עצים להסקה. בטקסט שלפניכם אני אפרט את כל המידע שצריך לדעת על עצים להסקה עבור הקמין. אם ישארו לכם שאלות בסוף המאמר מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני.

מוברס הובלות

סוגי עצים להסקה

עץ אורן להסקה

האורן הוא העץ הנפוץ ביותר להסקה מגיע אלינו מגיזום מקומי. האורן קל מאוד להדלקה ומשאיר יחסית הרבה אפר.עצי אורן מעולים להסקה מפיקים חום גבוהה במהירות אך נגמרים יחסית מהר.

אקליפטוס להסקה

ישנם כמה סוגים של אקליפטוס, הסוג שמתאים להסקה הוא האקליפטוס האדום. זנים אחרים פחות מתאימים לבעירה ומומלץ לא להכניס אותם לקמין העצים. עץ האקליפטוס מעולה לבעירה ומחזיק זמן רב ומפיק חום נעים. יחסית נדרש חום גבוהה על מנת להבעיר גזעים עבים בדומה לעץ זית.

עצי הדר להסקה

עצי ההדר מעולים להסקה אך יחסית קשים להשגה, לכל ההדרים אותם תכונות הם מעולים ומפיקים חום גבוה ומחזיקים יחסית הרבה זמן. עצי ההדר באופן יחסי לעץ הזית והאקליפטוס קלים יותר להדלקה.

עצי זית להסקה

עצי הזית הם עצים מעולים לקמין, זמן בעירה ארוך יחסית, נדלקים יחסית במהירות מפיקים חום רב. בעצי הזית ככל שמתקרבים אל השורש הבעירה יותר איכותית. השורשים של הזית הם החומר בעירה שמחזיק הכי הרבה זמן אך קשה מאוד ויקר להשיגו. שאר העצים השורשים שלהם לא מתאימים כל כך לבעירה.

מחירון עצים להסקה

מחירון עצים לקמין

מחירים אינם כוללים שירותי הובלה
מחיר הובלה מושפע מכמות ההזמנה ומקום המגורים.
במידה ורוצים מנוף לציין מראש. בדרך כלל החלוקה מתבצעת עם משאית רמפה ועגלה חשמלית. 

למידע נוסף והזמנות חייגו:

או השאירו פרטים כאן ונחזור אליכם

עצים מגיזום מקומי או עצים מיבוא?

מי שרוצה לקנות עצים להסקה בארץ יש בגדול שני אפשרויות. או קניית עצים שהגיעו ביבוא מחו"ל או עצים שמקורם בארץ שלנו מה שנקרא גיזום מקומי. 

העצים שנפוצים פה בארץ זה עצי אקליפטוס, אורן, ברוש, זית, הדרים, עצים שמגיעים מיבוא: אלון, ליבנה, איירון ווד

היתרון הגדול שיש בעצים שמגיעים מחול זה שהם חתוכים ומבוקעים במידות שוות.  ומסודרים בכלוב יפה במידות של 2 קוב או קוב אחד.
עצים מגיזום מקומי יגיעו בדרך כלל בתפזורת ולא מסודרים. 

העצים שמגיעים מיבוא הם עצים שנחשבים בעלי ערך קלורי גבוהה ומפיקים באופן יחסי הרבה חום. 

עצי אורן להסקה
עצי הדר לקמין

השאלות שלכם

איך העצים נמכרים לפי קוב או משקל?

רוב המוכרים בארץ שמוכרים ללקוחות פרטיים עובדים לפי מידת נפח(קוב)

ונותנים מחיר לפי קוב. הבעיה במידת נפח שכמות העצים שמגיע תלויה במידה רבה באיך שהעצים סודרו. דבר נוסף שמשפיע על כמות העצים שתקבלו במידה וקניתם לפי קוב זה אם העצים חתוכים ומבוקעים. ברור שעצים שחתוכים ומבוקעים יתפסו יותר נפח מאשר גזעים שלמים. 

מסיבה זאת אנחנו לא מוכרים עצים בתפזורת אלה רק על גבי משטחים מסודרים. 

ניתן לקנות עצים דרכינו גם בכמויות גדולות. כמובן שיהיה הנחה משמעותית. אז אם התארגנתם קבוצת רכישה ואתם רוצים לעשות הזמנה מרכוזת תיצרו איתנו קשר. 

עצי הסקה חייבים להיות יבשים כמו שצריך במידה והם עדיין טריים ולחים הם לא בוערים טוב ועלולים לגרום לנזק לתנור שלכם. העצים חייבים שיעבור עליהם לפחות קיץ אחד שהתייבשו כמו שצריך. במידה והגזעים גדולים ולא חתכנו אותם שהיו טריים לפעמים קיץ אחד לא יספיק. האידיאל לפחות שנתיים מיום הגיזום. עצים שמגיעים מיבוא היתרון הגדול שלהם שהם עם אחוזי לחות נמוכים בהרבה מעצים מגיזום מקומי.
בכל מצב כל העצים שאנחנו מוכרים מגיעים יבשים ומוכנים לשימוש

אנחנו נותנים שירות לכל חלקי הארץ. מדן ועד אילת כולל יהודה ושומרון ועוטף עזה (גם בשעת מלחמה)

כמובן במידה והבית שלכם מצריך מנוף נדאג לכם להובלת מנוף. לרוב המנופים שאנחנו עובדים איתם הם 25 מטר. במידה וצריך משהו גדול יותר נדאג גם. 

זמן האספקה הוא 5-7 ימים מרגע ההזמנה. במקרים מסוימים זמן האספקה יתקצר או יתארך תלוי במיקום הגיאוגרפי שלכם. לקוחות שצריכים תוספת מנוף זמן ההאספקה יתארך. 

לוגו חברת הובלות

אזורי השירות שלנו

ירושלים

דרום

השפלה

צפון

מרכז

תודה רבה שפנית אלינו!
כבר חוזרים אליך

ייבוא מהיר

מכירה לפי משקל

רכישה מאובטחת

הנחה לכמויות

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!