האם אפשר להוזיל את ההובלה אם אורזים לבד

מעבר דירה הוא לא תהליך פשוט. עבור תהליך המעבר עליכם לארוז את כל תכולת דירת המגורים שלכם בצורה הטובה ביותר, לקבוע יום להובלה בהתאם ליום שבו אתם עתידים להיכנס לדירה החדשה שלכם, לקבוע עם חברת הובלות מקצועית וביום ההובלה לדאוג שהחברה תוביל את תכולת הדירה שלכם בצורה הבטוחה ביותר מהדירה שבה התגוררתם לדירה החדשה שלכם. על אף שלכאורה התהליך לא נראה מאוד מורכב, התקופה של טרום מעבר דירה היא תקופה לחוצה מאוד אשר כרוכה בהכנות רבות.

כמה יעלה לכם לעבור דירה?

אם אתם מתכוננים לעבור דירה בקרוב, בוודאי יש לא מעט הוצאות העומדות על הפרק. אחת ההוצאות היא כמובן בחירה בשירותי הובלות. מחיר שירותי ההובלות ישתנו בהתאם לפרמטרים שונים כגון: מיקום הדירה שממנה מעבירים את התכולה ומיקום הדירה שמעבירים אליה את התכולה, הן מבחינת הקומה, האם יש מעלית בבניין, האם יש צורך בשירותי הובלה עם מנוף עבור רהיטים כבדים, האם מדובר על תהליך הובלה באותה העיר או שמא מעיר אחת לעיר אחרת ועוד. ישנם כמובן פרמטרים נוספים שמשפיעים על מחיר ההובלה

צילום:freepik
צילום:freepik

התכולה

אחד הפרמטרים שמשפיעים על הובלה הוא כמות התכולה שיש בביתכם. חברת הובלות תרצה לדעת טרם היא מציעה מחיר, כמה רהיטים יש בביתכם, איזה סוג רהיטים, האם יש רהיטים שדורשים פירוק והרכבה, כמה ארגזים יש לכם המכילים את תכולת ביתכם, האם יש רהיטים שדורשים התייחסות מיוחדת בשל העובדה שהם מאוד שבירים או עדינים ועוד. התכולה תשפיע על המחיר. חשוב לדייק כאשר המוביל שואל מראש מה מכילה התכולה שלכם, בכדי שהמחיר שהוא מציע לכם לא ישתנה ביום ההובלה כאשר הוא יראה את התכולה.

שירותי אריזה

ישנם שירותי הובלה המציעים כיום גם שירות אריזת תכולת הדירה ואף פירוק התכולה ביעד החדש שלה. לא מעט אנשים לא מוצאים בשגרת חייהם האינטנסיבית והתובענית את הזמן לארוז את תכולת הדירה שלהם בתהליך המעבר וכל כן, הם זקוקים לסיוע. שירותי הובלת דירה המוצעים כיום כוללים בין היתר גם שירותי אריזה. כמובן ששירות אריזת תכולת הדירה שלכם ישפיע על מחיר ההובלה כולה ועל כן, עליכם לבחון האם זה מתאים לכם מבחינה כלכלית.

האם שירותי אריזת דירה משפיעים על המחיר בצורה משמעותית?

אין ספק שההוצאה הכרוכה בהובלת תכולת הדירה שלכם יכולה להיות גבוהה יותר או פחות, בהתאם לפרמטרים השונים שהוזכרו לעיל העומדים על הפרק. בעוד שישנם פרמטרים שלא תוכלו לשלוט עליהם כגון: הקומה שבה הדירות מצויות, כמה תכולה יש לכם ואיזה סוג תכולה יש לכם, ישנם פרמטרים שאתם יכולים לשלוט עליהם כגון: שירותי האריזה. שירות אריזה, בייחוד בדירה שיש לא מעט דברים לארוז בה, הוא שירות שיכול להקפיץ לכם את מחיר ההובלה כולה ועל כן, חשוב שתעשו את החישוב שלכם האם כדאי לכם לבחור בשירות זה או לארוז לבד.

צריכים הובלה? הזמינו את המובילים בישראל

 

 

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות