מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלת מפעלים

הובלות ללקוחות עסקיים

הובלת משרדים במינימום זמן דאגות הפרעות כסף

הובלות ללקוחות עסקיים

 הובלת משרדים זה תחום נפרד ודורש מקצועיות יתרה מאשר דרישות אחרות הקיימות. בואו לשמוע על התוכנית שבנינו להעברת משרדים.

הובלת מכולות

רבים סבורים כי כל מוביל דירות מקצועי ידע להוביל בהצלחה תכולת משרדים. אך חשוב להדגיש כי הובלת משרדים זה תחום נפרד אשר דורש מקצועיות יתרה בהשוואה לדרישות אחרות הקיימות בהובלת דירות. בואו לשמוע על התוכנית שבנינו להעברת משרדים.

"אני רוצה להעביר את המשרדים למקום נוח יותר , אך אני לא בטוח שאעשה זאת, כי אני חושש שהמשרד יעמוד מלכת והעבודה תיעצר למספר ימים"

זו חלקה הראשוני של שיחה אשר הגיעה אל חברת מוברס וקיבלה מענה בטיחותי ויעיל, שגרם ללקוח לסיים במילים

"פעם אחרת אני לא שואל אני פשוט קורא לכם"

כל מה שחשוב לדעת על הובלות משרדים לפני שתבחרו את המובילים שלכם

הובלת משרדים על יד חברת מוברס, היא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. שכן ניסיונה הרב בתחום הובלת משרדים במשך שנים רבות, הובילה את חברת מוברס להיות מהמובילות בתחום הובלת משרדים. עובדיה המנוסים אשר התמקצעו במשך השנים, מבטיחים לכם עבודה בטיחותית ברף הגבוה ביותר בשוק. כפי שציינו לעיל, חשוב לדעת כי ישנם לא מעט הבדלים בין הובלת דירה להובלת משרד מה שמחייב אתכם לבחור במובילים מקצועיים ומנוסים בתחום המשרדים.

פרטי הריהוט המשרדיים מתאפיינים בפרטים רגישים ושבירים יותר מה שמחייב את אנשי המקצוע לנהוג במלוא מידת הזהירות תוך מתן שירותי עיטוף מקצועי להבטחת כלל המוצרים השבירים והרגישים ביותר.

הפצת משטחים
המחוייבות שלנו

חברת מוברס שמה דגש נרחב -
על הצרכים של הלקוח.

ועל הפחד שמקנן בפני רבים על משך זמן ההובלה. בידנו הכלים הנכונים יחד עם כוח עבודה מופתי אנו מבטיחים לכם, העבודה שלכם לא תיפגע.

נשמח לנפץ את הסטיגמה הרווחת על מובילים שלא עומדים בזמנים, מאחרים ואף לא תמיד מסיימים את ההובלה כולה ביום עבודה אחד. עמידה בזמנים הוא ערך עליון מבחינתנו בשל ההבנה כי הובלת משרדים פוגעת באופן ישיר בעבודתם של אנשים רבים הרגילים לעבוד במשרדים הללו.

 

ייעוץ והסברה אודות כל הליך ההובלה עוד טרם התחלתו

מומחי החברה יעניקו לכם יעוץ ראשוני עוד טרם ההובלה, ובו תקבלו תדרוך עיוני ומפורט על הנעשה ביום ההובלה.

כל האיך, הלמה והכמה יהיו ברורים בעינכם כאור היום, הכל על מנת שההובלה תתבצע ביעילות המקסימלית. החברה רואה בעצמה האחראית הבלעדית לתקינות העבודה ובעת הובלת משרד אנו מכינים עצמינו בכל הידע הדרוש לכם ובאמצעים העומדים לרשותנו, לרבות כל הציוד והידע הנדרש לפירוק והרכבה של רהיטים גדולים, שימוש בשירותי מנוף להורדת או העלאת רהיטים דרך חלונות המשרד ועוד.

הצעת מחיר בחינם

אנו נבוא עד אליכם כדי להעריך את גודל העבודה, כך נוכל לתת לכם הצעת מחיר - ללא התחייבות.

עבודה זהירה

אנו מודעים לציוד היקר והעדין שנמצא במשרדים גדולים, אנו נארוז ונעביר בצורה הזהירה ביותר את הציוד שלכם.

תכנון שלבי המעבר

זהו שלב קריטי מאוד במהלך המעבר של המשרד - אנו ניצור איתכם לו"ז מפורט למעבר מושלם.

אריזה

אנו נספק עבורכם את כל חומרי האריזה האיכותיים ביותר, החל מקרטונים בכל גודל ועד סרט הדבקה.

נגר מקצועי

את המעבר ילווה נגר מקצועי אשר יפרק את כל הארונות והשולחנות וירכיב אותם בחזרה.

ביטוח

אנו מספקים ביטוח מלא על התכולה שלכם בעת המעבר, כך שתהיו בטוחים שאתם בידיים טובות.

משאית להשכרה

הובלת משרדים גדולים וקטנים כאחד - מוברס תשמח לספק לכם שירות בכל גודל

החל ממשרדי הייטק גדולים השוכנים במשרדי ענק ועד חברות קטנות הנצרכות להובלה קטנה יותר. חברת מוברס שמה לה לערך את השירות הטוב ביותר ושיוויון מוחלט בין לקוחותינו. אנו לא מתפשרים על איכות השירות תהיה ההובלה גדולה או קטנה, את השירות של מוברס לא תפספסו. תחת ידנו, היו בטוחים כי ההובלה תתבצע במהירות המקסימלית בלי ויתור על מקצועיות ובטיחות מקסימלית. תנו לנו לעשות את מה שאנחנו פשוט יודעים לעשות. הובלת משרדים במרכז הארץ או בכל חלקיה, הובלת משרדים גדולים, הובלת משרדים קטנים ואף פריטים בודדים הפכו עם השנים להתמחות שלנו.

מדוע חשוב כל כך לעבוד עם חברה מתמחה בהובלת משרדים?

חשיבות המקצועיות של החברה היא דווקא משום כך שלרוב החברות שמתעסקות במשרדים, הן חברות הייטק שונות. הצורך למהירות וזריזות באם אינו קיים יכול לגרור אחריו עליות כספיות גבוהות מאד ללקוח חברות הייטק עובדות ללא לאות ופגיעה בזמנים הגעה או במשך ההובלה. הם קריטיים. לכן חשוב מאד לברר על החברה שהנכם מזמינים ולבדוק יעילותה זה יחסוך לכם הון זה יחסוך לכם גם במתח הרב שבין כה קיים ביום ההובלה. הרגישות של המוצרים בעת הובלת משרד היא כשלעצמה התמחות. הציוד הוא הון ויקר ערך תוענו מכיל פרויקטים רבים אשר החברה עובדת עליהם. פגיעה בציוד יכול לגרור חברה שלימה לסחרור לא רצוי ולא מתקבל. אנו בחברת מוברס מנוסים ויודעים את המלכה, שמירה על הציוד היא ערך עליון בחברה. עובדינו המסורים יתנו עבורכם את העבודה הטובה והבטוחה ביותר בעת הובלת המשרד.

הובלות משטחים
העברת משרדים

מדוע חשוב כל כך לעבוד עם חברה מתמחה בהובלת משרדים?

חשיבות המקצועיות של החברה היא דווקא משום כך שלרוב החברות שמתעסקות במשרדים, הן חברות הייטק שונות. הצורך למהירות וזריזות באם אינו קיים יכול לגרור אחריו עליות כספיות גבוהות מאד ללקוח חברות הייטק עובדות ללא לאות ופגיעה בזמנים הגעה או במשך ההובלה. הם קריטיים. לכן חשוב מאוד לברר על החברה שהנכם מזמינים ולבדוק יעילותה זה יחסוך לכם הון זה יחסוך לכם גם במתח הרב שבין כה קיים ביום ההובלה. הרגישות של המוצרים בעת הובלת משרד היא כשלעצמה התמחות. הציוד הוא הון ויקר ערך תוענו מכיל פרויקטים רבים אשר החברה עובדת עליהם. פגיעה בציוד יכול לגרור חברה שלימה לסחרור לא רצוי ולא מתקבל. אנו בחברת מוברס מנוסים ויודעים את המלאכה, שמירה על הציוד היא ערך עליון בחברה. עובדינו המסורים יתנו עבורכם את העבודה הטובה והבטוחה ביותר בעת הובלת המשרד.

העברת משרד

משרדים זה לא דירות. המקצועיות ודרכי הפעולה הם שונים מרחק רב

לכן כשאתם בוחרים חברת הובלות, בדקו את ניסיונה בהובלת משרדים, וודאו שהם מוכנים לקראתה. חברת מוברס מנוסה מזה שנים בתחום הובלת משרדים, גודלה של החברה משפיעה שכן כח ידיים משני שיהיה מוכן לפעולה הוא אחד הדגשים החשובים ביותר בהובלת משרד. בחברה מספר רב של כח עבודה מיומן ומקצועי. סומכים רק על המומחים והמומחים זה מוברס. ההבדל הגדול בין הובלת משרד להובלת דירה הובלת דירה על פי רוב כוללת פרטי ריהוט מגוונים אשר חלקם הגדול כלל לא מצריך עדינות והקפדה על הפרטים הקטנים. לכן, מובילי דירות פעמים רבות כלל לא שמים לב לפרטי הריהוט העדינים ואינם מייחסים חשיבות רבה לאופן הובלתם. אך חשוב להדגיש ולומר כי הובלה שאינה מוקדפת מאוד תוך שמירה יתירה על פרטי הריהוט של המשרד, כנראה תגרום לשברים, שריטות וסדקים בלא מעט פריטי ריהוט. לכן, חשוב לדעת לבחור את המומחים בתחום הובלת המשרדים וליהנות משירות מיטבי.

עומדים על המשמר:

בשונה מהובלת דירות שבהם מנהל העבודה הוא חלק מהכוח עבודה הקיים. בעת שינוע משרדים אנו דואגים שעל העבודה יפקח מנהל עבודה אשר בקיא במלאכה. הוא שיחליט איך והיכן תמוקם ותארז הסחורה במשאית.
תחת עינו הפקוחות נדע לנהל הובלה יעילה יותר.
שכן כאשר המשאית תגיע לייעדה מתחילה העבודה הלא פחות חשובה.
פריקת המטען, שלו כללים רבים על פי צרכי הלקוח.
מנהל העבודה ינהל את העובדים המסורים על מקמות הפריקה של כל פריט.
כך נדע לנצל זמן איכותי יותר ומהיר יותר לביצוע העבודה ושמירה על החפצים.

הובלת משטחים
פינוי תכולת דירה באלעזר

שימרו על פרטי הריהוט המשרדיים שלכם - שירותי עטיפה מקצועיים לשמירה מיטבית

במידה וגם אתם מעוניינים להצליח להוביל את פרטי הריהוט במשרד שלכם בהצלחה רבה ללא כל פגע, חשוב לבחור נכון את המובילים המקצועיים ביותר בתחום הובלות משרדים, חברת מוברס. מעבר לרמת מקצועיותם של עובדיה אשר עוסקים בתחום שנים ארוכות, תוכלו למצוא מחירון הובלות משרדים אשר אינו יצריך מכם לשלם סכומי כסף גבוהים במיוחד. כך תוכלו ליהנות מאמינות ומקצועיות תמורת תשלום הוגן. לא מעט אנשים אשר בחרו בחברת מוברס להובלת משרדים דיווחו על הובלה מוצלחת במיוחד שכללה את כל אנשי הצוות הנדרשים להצלחת ההובלה. עמידה בזמנים ועבודה יעילה הן רק חלק מהביקורות החיוביות מהן נהנים עובדיה של חברת מוברס. אם גם אתם רוצים לעשות זאת נכון, לחסוך לא מעט זמן יקר בעת עבודתכם וכמובן לא מעט כסף עבור ההובלה או התחדשות בפרטי ריהוט שלא הועברו נכון, חשוב לדעת לבחור בחברת מוברס, חברת הובלות למשרדים בכל גודל אשר כלל עובדיה מוכשרים ברמת המקצועיות הגבוהה ביותר על מנת להבטיח לכם מעבר דירה חלק ומהיר ללא כל תקלה.

כתבות בנושא הובלת משרדים

מוברס - זה לא השם זה הביצוע.

חברת מוברס בעלת ניסיון רב, תחת ידה פרויקטים רבים הנענו בהצלחה מרבית. אנו מזמינים אתכם להצטרף לאלפי לקוחותינו ולהנות מעבודה ברף הגבוה ביותר בתחום.

הובלות ללקוחות עסקיים
MOVERS

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!