מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלת מפעלים – העברת מפעלים

הובלת מפעלים - זה למקצוענים בלבד.

העברת מפעלים הינה ההובלה הקשה ביותר בתחום ההובלות מכיוון שמדובר בהובלה מורכבת ומסובכת שמצריכה ניסיון וידע רב, כוח אדם איכותי, מנופים, מקצועיים, יכולת תכנון וביצוע מעולות, וכל זה עוד לפני ההגעה לשטח.

כאשר רוצים להוביל מפעל צריך לתכנן הכל לפרטי פרטים. מכיוון שההובלה נעשית לפעמים בכמה ימים או שבועות,ובכמה מקרים גם בכמה חודשים, דבר זה מצריך עבודה עם לוח זמנים מדוקדק לפי שעות וימים עם עמידה ביעדים וניהול משימות על פי תכנון.

הדבר הראשון שצריך לעשות

הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר מחליטים להוביל מפעל זה לפנות לחברה המתמחה בהעברת מפעלים בעלי ניסיון וידע החשובים כל כך במקרה זה. אנו בחברת מוברס נשמח להוביל לכם את המפעל!
הובלת מפעל

מפעלים עם מכונות גדולות

כאשר מובילים מכונות גדולת בתוך תהליך של העברת המפעל צריך ברוב המקרים לפרק אותם פירוק חלקי או מלא, על מנת שנוכל להעביר אותם. דבר זה נובע או ממשקל גדול של המכונה או גודלה העצום שאינו מאפשר לעבור בפתח. בהרבה מקרים ידרש מנוף על מנת להוציא את המכונה בצורה שהמכונה תישמר ותוכל לעבור לביתה החדש בצורה הטובה ביותר.

פירוק מכונות מצריך ניסיון רב והבנה שמכונות אלו הם עיקר המפעל ועל כן אנו בחברת מוברס נשמח לעשות את זה כחלק אינטגרלי מאורח חיינו, אנו מוכנים לכל אתגר!

ברשותנו עגלות ופתרונות ניוד אשר עוזרת לנו להוציא את המכונות הכבדות על מנת להוביל את המפעל בבטחה וללא פגע.

פירוק והרכבה של כל העמדות במפעל.

בכל מפעל קימות עמדות עבודה הבנויות משולחנות מיוחדים אשר נבנו לפי מפרט מיוחד בשביל צורכי המפעל או עמדות עבודה רגילות של מזכירות אנו יודעים לפרק ולהוביל הכל ולבנות את הכל!

אנו נגיע לפני ההובלה נשב ונתכנן את הכל ביחד עם הלקוח ונעבד את כל הפרטים לשביעות רצונו של הלקוח, נכין לוח זמנים ונעבוד על פי תכנון.

ביום ההובלה נגיע עם צוות מנוסה ומוכשר אשר מכיר את העבודה ונעשה את העברת המפעל בצורה הטובה ביותר נביא איתנו את כל הציוד הדרוש לפרויקט כזה של הובלת המפעל כדי שנוכל לעבוד בלי הפרעות ועיכובים.

אנו נשתדל לבצע את ההובלה בזמן הקצר ביותר תוך שמירה על  מקצועיות וזו על מנת להחזיר את המפעל לפעילותו בזמן הקצר ביותר ניתן גם לעבוד במשמרות של 24 שעות כדי ליעל את הזמנים ולהוביל את המפעל בצורה המהירה ביותר.

בעת הרכבת המפעל אנו נעבוד בשיתוף עם העובדים על מנת לבנות את סביבת העבודה הטובה ביותר לעובדי המפעל- העובדים הם אלה שבסופו של דבר עוברים ביחד עם המפעל והם אלה שצרכים את סביבת העבודה

אנשי המקצוע המובילים בשוק

פרויקט העברת המפעל יכול להיות דבר מאוד לא פשוט אבל אם עושים את זה בערת תכנון מדויק ונעזרים באנשי המקצוע המובילים בשוק הדבר נהפך לפשוט ביותר אז פנו אלינו ונשמח להוביל לכם את המפעל!
מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »
מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »
מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!