מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

פינוי תכולת דירה

פינוי תכולת הדירה

מידי פעם, עולה הצורך לפנות דירה – בין אם מדובר בדירה שלנו, או דירה שקיבלנו בירושה, ואפילו דירה שהשכרנו לאדם אחר שכעת עבר דירה והשאיר אחריו חפצים רבים. בדיוק לשם כך ישנן לא מעט חברות מקצועיות ומוכשרות לפינוי דירה מכל תכולתה ללא יוצא מן הכלל. פינוי מקצועי יכלול גם שירותי עיטוף מקצועי, פירוק והרכבה או אף מנוף בעת הצורך.

למה לא לפנות את הדירה באופן עצמאי?

פינוי תכולת דירה יכול להתבצע עצמאית (מה שלא כל כך מומלץ לגב שלכם) או בעזרתה של חברה מקצועית ואמינה שתחסוך לכם את התהליך הארוך והמסורבל. כיום ישנן לא מעט חברות מקצועיות שישמחו לסייע לכם בהליך פינוי תכולת הדירה, מה שכמובן לא אחת מחייב ידע מקצועי. ישנם לא מעט פרטי ריהוט גדולים שאינם עוברים בפתח הכניסה או בחדר המדרגות הצר מה שמחייב לפרק אותם. כמו כן ישנם פרטי ריהוט עדינים ושבירים במיוחד המחייבים עיטוף מקצועי על מנת לצלוח את פינויים ללא פגיעה בהם. לכן, אל לכם להתחיל לנסות לפנות את הדירה בעצמכם, סביר להניח שתיתקלו בלא מעט קשיים שיחייבו אתכם להיעזר בחברה מקצועית בשלב מאוחר יותר.

באילו מקרים יידרש פינוי תכולת דירה

הזמנת שירותי פינוי דירה יידרשו לרוב במקרים הבאים:

פינוי דירה לפני מעבר

משפחות רבות העומדות בפני מעבר לדירה חדשה, מבינים לפתע לאחר, או תוך כדי שלב האריזה, שישנם המון חפצים שהם לא זקוקים להם. לא תמיד יש ביכולתם לגרור הכל במעלה ובמורד המדרגות, ובטח שלא לדחוף הכל למעלית. בעזרתה של חברה מקצועית אשר תדע לפנות את כל תכולת הדירה שלכם ללא פגע, ניתן יהיה להעביר את פרטי הריהוט לכל מקום או מטרה, לרבות העברתם לבני משפחה, תרומתם או אף הריסתם ופינויים.

פינוי דירה לפני שיפוץ

שיפוץ הבית יכול להתגלות כהזדמנות נהדרת לרענן מעט את האווירה בבית, ולהחליף פריטים בבית שמסתבר שכבר 'עבר זמנם'. לא מעט אנשים מחליטים להרחיב את תוכנית השיפוץ ולהתחדש בפרטי ריהוט חדשים ומרשימים במראיהם, כך שיתאימו למראה הדירה לאחר שיפוצה. לשם כך הם נדרשים לפנות את תכולת הדירה או לפחות חלק ממנה על מנת לאפשר את כניסתם של פרטי הריהוט החדשים. במקרים אלה, על פי רוב אנשים בוחרים להחליף מזנונים גדולים או סלונים. פרטי הריהוט אשר בדרך כלל ממוקמים באזור הסלון הם הראשונים למצוא את מקומם מחוץ לדירתם של רבים לאחר השיפוץ, מה שמחייב את סיועה של חברת פינוי דירה מקצועית להתמודדות עם המזנונים והסלונים הגדולים.

פינוי דירה שהתקבלה בירושה

פינוי תכולת הדירה

לעתים, ירושה המתקבלת מאדם שחלילה נפטר, מגיעה כדירה עמוסה בשלל רהיטים ופריטים שחלקם ישנים מאוד ואף תקולים בחלק מהמקרים. בין אם אנו מעוניינים למכור את הדירה, להשכיר אותה או אפילו לגור בה, ייתכן מאוד שנרצה להיפטר מחלק מתכולתה הדירה. ואכן, ישנן לא מעט קריאות לפינוי דירות נפטרים אשר הקפידו לעשות שימוש בפרטי הריהוט הישנים בדירתם במשך שנים ארוכות. מעבר לפן הפרקטי או האסתטי של תכולת הדירה ופרטי הריהוט הישנים, ישנם אנשים רבים אשר מתקשים להמשיך ולעשות שימוש בפרטי ריהוט הנפטר מבחינה רגשית. לשם כך הם בוחרים בפינוי תכולת בית ומתחדשים ברהיטים חדשים.

פינוי דירה שניזוקה

מפגעים שלא בשליטתנו; כדוגמת שריפה, עלולה לפגוע בתפקודם של מוצרי חשמל ובכשירותם של לא מעט רהיטים בדירה. אם האש הספיקה להגיע לפרטי הריהוט, אין כל ספק שיש לבחור בשירותי פינוי תכולת דירה למטרת התחדשות אך גם אם האש כלל לא הגיעה לכלל פרטי הריהוט שהיו בקרבתה, פעמים רבות שריח עשן כבד נתפס בחלק מהרהיטים מה שגורם לרבים להחליף את רוב תכולת דירתם לאחר שריפה של ממש.

כמו כן גם הצפת מים בדירה עלולה לפגוע לא מעט ברהיטים רבים בדירתנו. ישנם לא מעט רהיטים שאסור שיבואו במגע עם נוזלים, אחרת יתנפחו או יהרסו. מעבר לכך, הצפת דירה ללא ייבושה באופן מקצועי תגרור לא מעט עובש הנובע מהרטיבות והלחות. עובש זה פוגע קשות ברהיטים רבים מה ששוב מאלץ את בעלי הדירה להסתייע בחברת פינוי תכולת דירה.

פינוי דירה – מאווררים את הבית

אנשי המקצוע המומחים של חברת מוברס יגיעו עד אליכם בתאריך ובשעה הנוחים לכם ביותר, ובהתאם לדרישותיכם, יפנו את הדירה שלכם מכל הפריטים המיותרים שאינכם זקוקים להם יותר.

כל שעליכם לעשות הוא ליצור עימנו קשר, להעביר לנו כמה שיותר פרטים; כמה פריטים, מה גודלם, כמה מהם שבירים – ואנו כבר נדאג לכל השאר. לא חבל על הגב שלכם? הרשו לנו לבצע את העבודה עבורכם.

מי משלם עבור פינוי תכולת דירה?

פינוי דירהבמידה והתכולה שלכם שווה כסף יכול להיות שישלמו לכם בעבור פינוי הדירה. בשביל שישלמו לכם צריך שהרהיטים יהיו שווים מספיק כסף והטרחה לפנות אותם לא גדולה. רוב הדירות שמפנים בדרך כלל הם דירות שננטשו על ידי השוכרים או דירות מירושה שהריהוט בהם ישן. אך בהחלט ישנם גם לא מעט מקרים בהם מפני הדירה משלמים עבור הרהיטים המפונים.

צריך לזכור שרהיטים ומוצרי חשמל יד שנייה לא תמיד שווים הרבה לחברה לפינוי תכולת דירה ולכן היא לא תמיד תרכוש את המוצרים. הסיבה הבלעדית בגינה חברות פינוי רוכשות חלק מפרטי הריהוט היא מכירתם. פרטי ריהוט במצב מרשים שהוחלפו רק בשל חוסר התאמה עיצובית או צורך בהגדלה או הקטנה של פריט הריהוט, יכולים להימכר די בקלות ולכן חברת הפינוי תשמח לרכוש אותם. אך בידה ופרטי הריהוט ישנים ומשומשים, גם אם הם עובדים ללא כל בעיה, לא יהיה פשוט למכור אותם מה שכמובן גם מחייב אותם במקום לא מבוטל לשם איחסונם.

ישנן חברות אשר שוכרות מחסנים במטרה לאחסן את כל פרטי הריהוט המשומשים עד למכירתם מה שכמובן עולה לא מעט כסף ומחייב אותם למכור ברווח די גדול בשביל להרוויח. אם נביא בחשבון גם את שירותי ההובלה שהצריכו תשלום לעובדים ולא מעט זמן יקר, נבין מדוע חברות פינוי דירות משלמות עבור מוצרים כמעט חדשים בלבד.

תרומת רהיטים עבור נזקקים

בדרך כלל שאנו נתקלים ברהיטים שבעלי הבית אינם צריכים אנו מעבירים את הרהיטים לוועדת חסד. כמעט כל פריט ריהוט שאינו מתאים לבית אחד, יתאים לבית אחר בו בדיוק נזקקים לו. אז למה לעבוד קשה על הוצאת פרטי הריהוט שלכם תוך כדי שבירתם במורד המדרגות? בחרו נכון בחברת פינוי דירות מקצועית ואמינה ותוכלו ליהנות מיתרונות רבים שיחסכו לכם לא מעט מאמץ וזמן, אולי אף יזכו אתכם בתשלום עבור פרטי הריהוט או יאפשרו לכם לתרום אותם לנזקקים להם.

אנשים רבים אשר בחרו להיעזר בחברת מוברס לשם פינוי תכולת דירתם מדווחים על עבודה מהירה ויעלה ללא איחורים ועיכובים מיותרים. כל שעליכם לעשות זה לבחור נכון את החברה המקצועית ביותר שתאפשר לכם ליהנות משירות מיטבי. חברה זו מציעה אפשרויות רכישת מוצרים איכותיים מהלקוחות המפנים, פינוי תכולת דירה לתרומה וכן פינוי תכולת דירה למטרות הריסה כפי הצורך. לעומת זאת, פינוי עצמאי יצריך מאמץ רב, סיכון המפנים שאינם מוכשרים לכך, הרס הרהיטים השבירים והעדינים ולא מעט זמן יקר.

 

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »
מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »
מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות