מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלת מטבחים יד 2

עולם ההובלות הוא עולם רחב מאוד שכולל בתוכו קטגוריות רבות. אחת הקטגוריות שכדאי להכיר בתחום זה היא – הובלת מטבחים יד שנייה. כאשר מזמינים מטבח חדש מחברה, ככל הנראה שירות ההובלה יינתן על ידי החברה ממנה תרכשו את המטבח. אך כאשר מעוניינים להוביל מטבח קיים לבית אחר – בין אם מדובר על מטבח שרכשתם או מטבח שלכם שאתם מעוניינים לשנע – אתם תידרשו לשירותים של חברת הובלות.

חשוב לדעת שהובלת מטבחים יד שנייה דורשת היערכות מוקדמת שכן מדובר בתהליך מעט יותר מורכב מזה של הזמנת מטבח חדש. כאשר מפנים את המטבח לצורך הובלה מטבע הדברים הוא מכיל עוד פריטים רבים נוספים כמו כלי מטבח, מחבתות, סירים, כלי בישול ואפילו רהיטים כמו מיקרוגל ומקרר. כאשר מתכננים להעביר את המטבח הקיים ששימש אתכם או את בעל הבית ממנו אתם רוכשים את המטבח צריך לזכור שיש לתת מענה לכל ההיבטים הללו.

במאמר הבא נפרוס עבורכם מספר טיפים שיעזרו לכם לבצע הובלת מטבחים יד שנייה בצורה הטובה ביותר.

מה חשוב לוודא בנוגע להובלת מטבחים יד שנייה?

כמות נותני השירות של הובלות לסוגיהן השונים היא גדולה מאוד. יחד עם זאת כדאי לדעת שלא כל חברה שמציעה את שירותיה לכלל הציבור בהכרח יכולה לספק לכם עבודה שתשביע את רצונכם. כמות סוגי ההובלות היא גדולה וכוללת בתוכה מגוון תחומים: הובלות דירות, הובלות משרדים, הובלות מתחמים ועוד. כאשר מדברים על הובלת מטבחים דרושים ניסיון ומקצועיות המתאימים לסוג עבודה מעין זה.

לאור זאת, השאלה הראשונה שעליכם לשאול את בעל המקצוע היא האם יש לו ניסיון בהרכבת רהיטים של מטבחים, כפי שתזדקקו למשל בהובלת כיריים. הרכבה של מטבח קומפלט דורשת מיומנות רב תחומית – יכולת עבודה עם עץ, אינסטלציה וחשמל, מה שלא כל מוביל יודע בהכרח לעשות. כמובן שאינכם חייבים לסגור עם חברת ההובלה גם שירות של פירוק והרכבה, אך עסקה הכוללת את העבודה בכללה עשויה להיות לכם הרבה יותר נוחה ולפעמים גם יותר משתלמת.

כמו כן יש לבדוק האם החברה יכולה לספק במקרה הצורך מנוף חיצוני בתעריף סביר. במקרים רבים, ובייחוד כאשר מדובר בהובלת מטבחים יד שנייה, ישנו קושי רב בשינוע המטבח על היעד החדש. במקרים אלה אנו משתמשים במנוף חיצוני המכניס את החלקים דרך פתחים גדולים יותר ובכך ההובלה נעשית בדרך הטובה ביותר. 

 

האם כדאי לקנות מטבח יד שנייה?

נתחיל בזה שהתשובה היא כן. רק נסביר לכם כמה דברים שכדאי לבדוק מראש. כדאי לברר איזה חברת מטבחים התקינה את המטבח אם היא חברה מוכרת ואיכותית מן הסתם שכל האלמנטים במטבח יהיו איכותיים

האם המטבח שמוכרים לכם הוא איכותי?

גיל המטבח

כמובן שגיל המטבח משקף את מצב המטבח. מטבח ישן עשוי להיות בלוי ורקוב במיוחד ביחידת הארון איפה שהכיורים. דבר נוסף שמשקף גיל המטבח עד כמה הפרזול שהורכב הוא איכותי. מטבחים ישנים הפירזול שלהם הוא פחות איכותי ומתקדם.

גוף המטבח

מטבח איכותי הגוף שלו עשוי מעץ סנוויץ'. חזיתות של המטבח שזה בעצם הדלתות והמגירות של המטבח יכולות להיות מכל מיני סוגי עצים. החזיתות היקרות יותר זה חזיתות שצבועות בצבע בתנור ולא מצופות פורמייקה. בכל מצב חזיתות של המטבח זה משהו שאפשר להחליף בעתיד בעלות לא גבוהה במיוחד. אז אם הצבע של החזיתות או הדוגמא שלהם לא מוצאת חן בעינכם תדעו שניתן תמיד לשדרג ולהחליף.

פירזול המטבח

הדבר היקר בעצם במטבח זה הפירזול שלו. פירזול זה כל המנגנונים והידיות שיש במטבח. אז בעצם שאתם מעוניינים לקנות מטבח יד שנייה תבדקו איך הפרזול במטבח. איך המנגנונים של המגירות? האם זה טריקה שרטה? של איזה חברה המנגנון? יש היום מספר חברות מובילות במגירות: מספר 1 זה בלום שמשווקת בלורן. מספר שתיים זה מנגנון של גראס. יש היום מותג מגירות חדש בשם vision שמשווקת חברת דומיסיל. אז אם אתם רואים שהמגירות במטבח שאתם רוצים לקנות הם מחהרה מובילה כבר תדעו שהמטבח מוקשקע ואיכותי.

בשנים האחרונות המגמה היא לבנות מטבחים בעיקר עם מגירות שזה נוח יותר לשימוש. במטבח יש גם כמובן צירים לדלתות ובוכנות הידראוליות לקלאפות. יש גם מנגנונים נשלפים וקרוסלות לחללים שבפינות המטבח. כל אלו עלו לחברה שבנתה את המטבח אלפי שקלים. לכן שאתם קונים מטבח יד שנייה כדאי מאוד לבדוק את איכות הפירזול שלא תצטרכו להחליף אותו.

שיש המטבח

שיש זה דבר יקר וגם בו כמובן יש איכויות שונות. בקניית מטבח יד שנייה קונים כמובן גם את השיש ששווה לא מעט כסף. מחיר שיש למטר רץ זה מינימום 700 ש"ח ויכול להגיע גם ל2000 ש"ח למטר רץ. יש היום טרנד לעשות גם שיש על הקירות במטבח במקום לשים אריחי קרמיקה. לכן בקניית מטבח יד שנייה חוסכים גם בעלות השיש.

כיורים וברזים

גם כיור וברז עולים לא מעט כסף. בדרך כלל שקונים מטבח יד שנייה קונים אותו כולל כל האביזרים מסביב. אז אם אתם מתלבטים בין מטבח חדש ליד שנייה תכניסו לשיקולים שלכם גם את הנושא של הברזים והכיורים.

 

איך נדע שהמטבח מתאים לבית שלנו? האם אפשר לבצע התאמות?

אם אין לכם ניסיון מספיק, כדאי להתייעץ עם בעל מקצוע לפני שמחליטים לקנות מטבח יד שנייה. בדיקה ראשונית שתוכלו לבצע בעצמכם זה את כיוון המטבח. בדרך כלל מטבחים הם ר' כלומר בזווית של 90 מעלות. תבדקו שהבית שלכם אם אותו כיוון כמו במטבח שאתם רוצים לקנות.

לא כל המטבח צריך להתאים

מטבח בנוי מקוביות קוביות. עם הקוביות האלו אפשר לשחק איך שרוצים. כל קוביה במטבח זה חלק נפרד שאפשר לשים אותו איפה שרוצים ולא חייב לסדר אותם לפי הצורה שבה הם היו. לצורך העניין יש במטבח שלכם קוביה עם 4 מגירות שאתם רוצים לשים אותה במקום שונה מאיפה שהיא הייתה אצל הבעלים הקודם. אז בגדול יש משחק עם הקוביות. אפשר לקנות מטבח גדול יותר ממה שאתם צריכים ולהשתמש ולהתאים את חלק מהחלקים שיש בו.

התאמה של השיש במטבח

גם את השיש שתקנו אפשר כמובן לחתוך ולהתאים אותו למידות של המטבח שאתם צריכים. במידה וצריך להשלים שיש אפשר גם כמובן. את השיש כדאי להביא איש מקצוע של שיש שיעשה את ההתאמות וההתקנה כמו שצריך.

השוו מחירים – הובלת מטבחים יד שנייה

כשמזמינים נותן שירות לעבודה משמעותית כמו הובלת מטבחים יד שנייה חשוב מאוד לבצע סקירה מקיפה של השוק. השוואת מחירים בתחום זה תוכל לתת לכם מבט רחב על החברות השונות ולבדוק את הכדאיות שבהעדפת חברה אחת על פני חברה. כמו כן כאשר אתם מקבלים הצעת מחיר עליכם לבדוק מה המחיר כולל בתוכו. כזכור הובלת מטבחים יד שנייה מורכבת ממספר תחומי ידע שונים – חשמל, אינסטלציה וכמובן שירותי הובלה. ייתכן מאוד ודווקא המחיר הגבוה מבין ההצעות שקיבלתם הוא המשתלם ביותר שכן הוא כולל בתוכו שירות מקיף יותר הנותן לכם שירות מקצה לקצה.

כאן המקום לציין שמחיר זול איננו מחיר משתלם בהכרח. תחום ההובלות דורש מקצועיות ועדינות, במיוחד כשמדובר על הובלת מטבחים יד שנייה. פירוק מטבח, הרכבתו והובלתו יכולים לגרום נזקים רבים לעץ ולשיש, ולאור זאת אנו ממליצים לבחון את היבט המקצועיות באופן מיוחד.

5 פרמטרים שמשפיעים על מחיר הובלת מטבח

מחיר הובלת מטבחים יד שנייה מורכב מפרמטרים שונים אותם כדאי להכיר. בשורות הבאות נציין 5 מרכיבים שמשפיעים על מחיר ההובלה של המטבח שלכם.

  1. פירוק והרכבה – פירוק של מטבח קיים והרכבתו דורשים מקצועיות רבה, שכן מדובר בעבודה כלל לא פשוטה. כמובן שאינכם חייבים לשכור את השירותים הללו שמייקרים מאוד את ההובלה, אך כדאי לדעת שמדובר בשירות יעיל ונצרך במידה ואינכם בעלי מקצוע.
  2. מטבח מוכן – בין יתר שירותי הובלת מטבח תוכלו לשכור גם הובלה של מטבח מוכן, כמו המטבחים שמוצעים למכירה בהום סנטר או באיקאה. היתרון באפיק זה הוא שלא תצטרכו לשכור שירותי פירוק של המטבח.
  3. מרחק ההובלה – פרמטר זה רלוונטי לגבי כל סוגי ההובלות – בין הובלות של בתים ובין הובלות של מטבחים. מרחק ההובלה בהקשר זה הוא משמעותי, שכן לא דומה הובלה המתבצעת בין חולן לתל אביב, להובלה המתבצעת בין חיפה לבאר שבע.
  4. שירותים נוספים – מלבד השירות הסטנדרטי שתוכלו לקבל מחברת ההובלות ישנם שירותים נוספים שכמעט כל חברה מקצועית מציעה. שירותים אלה יכולים להיות אריזה של כלי המטבח או הובלת המטבח עם מנוף. מטבע הדברים שירותים אלה גוררים תשלום נוסף שיכול להקפיץ את המחיר עבורכם משמעותית.
  5. מוניטין של החברה – בתחום ההובלות ההבדלים בין החברות יכולים להיות גדולים מאוד. חשוב לדעת שלשירות הובלת מטבח יד שנייה תוכלו לקבל הצעות מחיר שונות, על אף שהנתונים זהים. כל חברה גובה תעריף לפי החישובים והמוניטין שלה והזכות שלכם היא לבחון את העסקה הכדאית והטובה ביותר עבורכם.

סדר פירוק מטבח – הובלת מטבחים יד שנייה

השלב הראשון שמבצעים לצורך הובלת מטבחים יד שנייה הוא – פירוק המטבח ממקומו הישן. סדר הפעולות לטובת פעולה זו מחולק ל-4 שלבים עיקריים:

1. פינוי כלי המטבח

בכדי לפנות את המטבח עלינו לפנות קודם כל את כל המחבתות, הסירים, הצלחות, כלי ההגשה ועל הפריטים והמכשירים השונים שקיימים אצלכם במטבח.

2. פירוק המשטח מעל הארונות

בבתים רבים בישראל קיים משטח (לרוב משיש) מעל הארונות וגם אותו צריך להוביל. ראשית יש להפריד בין המשטח לבין הארונות ולאחר מכן להוביל אותו בצורה אחראית. 

3. פירוק הארונות

לאחר שהפרדנו את המשטח מהארונות נעבור לפירוק ארונות המטבח עצמם – בין אלו התלויים בקירות ובין אלו שצמודים לקרקע.

4. העמסת המטבח אל המשאית

אחרי שהכל מפורק ומסודר כמו שצריך נעמיס את המטבח אל המשאית שלנו ונביא אותו ליעד החדש שלו. שימו לב השיש שבא מעל הארונות הוא דבר יקר. כדאי לסגור מראש אם ההובלה כוללת אחריות על השיש. אנחנו בדרך כלל לא לקוחים אחריות על השיש.

 

צרו איתנו קשר:

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לפירוק והובלה של מטבחים יד שנייה כולל אפשרות להרכבת המטבח אצלכם בדירה.

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »
מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות