מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

אספקת קרטונים למעבר דירה

 

אספקת קרטונים להובלת דירה
 

אספקת קרטונים – הימנעו מאיחסון המוצרים בקרטונים מלוכלכים או קרועים

 

אחת השאלות הנפוצות והמרכזיות ביותר בעת הליך מעבר הדירה היא שאלת האריזה. שאלת האריזה כוללת את הקשיים המרכזיים שיש בהליך זה. מהיכן משיגים כמות גדולה של קרטונים איכותיים ונקיים אשר יכולים להכיל את תכולת הדירה? לאחר שהשגנו, כיצד אורזים נכון על מנת לשמור על סדר וארגון כלשהו, לוודא כי הקרטונים יסודרו נכון כך שניתן יהיה להוביל אותן בקלות ועוד.

 

פגיעה במוצרים שלכם

 

רבים האנשים שמנסים לפתור את הבעיה בדרכים יצירתיות. החל משקיות שנקרעות בעת ההובלה וגורמות לנזק לציוד הנמצא בתוכם.ועד דחיסה במכלי פלסטיק מאולתרים שגורמים לעיכוב בעת ההובלה, כי גודלם בדרך כלל הוא אינו רגיל ונוצר מצב של "תפיסת מקום" במשאית.

 

כלל הפתרונות הללו ועוד פתרונות רבים נוספים בבם אנשים שלא מבינים בשירותי אריזה בוחרים מייצרים לא מעט בעיות ועיכובים שונים במהלך ההובלה. לכן, במידה ואתם מעוניינים להצליח בהליל הובלה מהיר, יעיל, מקצועי וללא תקלות או פגיעות במוצרים שלכם, חשוב לדעת לבחור חברת אריזה למעבר שירה או כמובן הובלת דירה כולל אריזה.

 

אספקת קרטונים איכותיים בשלל גדלים

 

ישנו גם פתרון מוכר שבו אנשים מסתובבים בקרטוניות ואוספים שלל ארגזים. או מסתובבים בין המרכולים למציאת ארגזים שייעודם הוא בכלל למזון ולרוב בלויים הם משימוש. מעבר לעובדה שהם מלוכלכים, גם לו הייתם מצליחים למצוא קרטונים חדשים הם על פי רוב לא מספיק גדולים ואיכותיים להכיל כמות גדולה של מוצרים או בגדים. ככל שכמות הקרטונים שלכם תהיה גדולה יותר עקב גודלם הקטן והכלתם המצומצמת, כך מחיר ההובלה שלכם יעלה מה שכמובן יהפוך את כל הצעד של אריזה עצמית ללא משתלם.

 

ניצול מרבי של המקום במשאית – סיימו את מעבר הדירה בפעם אחת

 

קרטונים להובלת דירהכמו כן ארגזים שאינם באותו גודל תפוסים מקום רב במשאית ולא ניתן לנצל את החלל. בנוסף לכך שלא ניתן לשמור על איזון דבר הגורם לנפילת הארגזים ותזוזתם בתוך המשאית בעת הנסיעה וכך יכול להיווצר נזק לציוד בתוכם! לכן, חשוב לשקול בכובד ראש את כדאיות ההשקעה שלכם בשירותי אריזה מקצועיים של חברת ההובלה אשר תגיע מצויידת בכל הציוד הנדרש.

 

זול אבל יקר

 

בדרך כלל ארגזים הנאספים מכל מיני מכולות רובם גם קרועים. והחלטורה הזאת שעולה לכם בזול עלולה לעלות ביוקר.לא פעם נתקלנו במקרים בהם קרטונים קרועים ובלויים גרמו לנזק של הציוד ובעל הדירה הודה שהזול עולה ביוקר.

 

חששות מיותרים שמבזבזים זמן יקר

 

אנו בחברה בודקים היטב כל קרטון לפני הרמתו על מנת לא לגרום נזק לציוד. התעסקות זו מאריכה משמעותית את זמן ההובלה. לעומת זאת, אנשים רבים אשר בוחרים אריזה למעבר דירה, על ידי חברת הובלה ואריזה או אף חברת אריזה למעבר שירה בלבד, מדווחים על שירות יעיל וחיוני במיוחד אשר חסך להם המון זמן יקר של חיפושי קרטונים ואריזת כל תכולת ביתם. כמו כן בעת מעבר הדירה הכל היה פשוט ומסודר יותר ללא תקלות, קרטונים או שקיות קרועות שגמרו לפגיעה במוצרים.

 

שירותי אריזת בית למעבר דירה

 

חברת מוברס שמה לנגד עיניה את המקצועיות ובין השירותים שלה ניתן למצוא אספקת קרטונים למעבר דירה. גם שירותי אספת קרטונים יכולים לחסוך לכם לא מעט זמן יקר של חיפושים. שירותים אלה ניתנים על פי רוב על ידי החברות הגדולות והמקצועיות ביותר בתחום ההובלה כך שעל מנת שגם אתם תוכלו ליהנות משירותים אלה, חשוב להשקיע בבחירה נכונה של חברת הובלה מקצועית ומנוסה בתחום.

 

אספקה זו מונעת מחברת ההובלה המון טרחה והמון בעיות להמשך ההובלה. הקרטונים אותם החברה מספקת מיועדים עבורכם. על מנת למנוע עוגמת נפש בעת הובלה הדירה כאשר שקיות או קרטונים יתחילו להיקרע ולפגוע במוצרים שלכם.

 

הכירו את היתרונות בשירותי אספקת קרטונים ושירותי אריזה מקצועיים

 

ראשית שירות אספקת קרטונים למעבר דירה מונע ממכם כאב ראש גדול בעת חיפוש הקרטונים.

 

רבים הפעמים שהחיפוש של קרטונים בקרטוניות הוא רווי בלכלוך רב. הציוד שלכם לא תמיד ראוי למזבלות אלו. גם הקרטונים הנקיים ביותר אינם מספיק נקיים בכדי להכיל את ציוד דירתכם. ולעיתים בעת הוצאת הבגדים מהארגז אנו מוצאים לכלוך רב במקרה הטוב וברחשים למיניהם במקרה הפחות הטוב. לכן אנשים רבים כיום בוחרים שירותי אספקת קרטונים בעת מעבר דירתם.

 

חברת מוברס מספקת עבורכם קרטונים חדשים ונקיים המוזמנים קבע דרך המפעל ישירות לידי החברה בכל הגדלים שתרצו

 

הובלה יעילה ומקצועית ללא איחורים או עיכובים

 

אריזה והובלת דירהבעקבות כך, זמן ההובלה מתקצר משמעותית. כשאנו מסודרים ויש בידנו קרטונים באותם גדלים. העמסה של הציוד נעשית מהירה יותר. בטוחה יותר. וקלה יותר. קיצור זמני ההובלה יאפשרו לכם לחזור לשגרת החיים במהירות רב ללא איחורים או עיכובים מיותרים.

 

קרטונים חדשים ללא שימוש קודם

 

חברת מוברס מספקת לכם קרטונים חדשים אשר מותאמים מיוחד להובלת דירה. בשלל גדלים ונפחים. דבר זה יעזור לכם גם בעת אריזת הדירה, ויהפוך אותה למהירה ונוחה יותר.

אספקת הקרטונים על ידי החברה יכולה לעזור לכם במקסימום ניצול של ארגון תכולת הבית. כך שבעת פירוק הציוד תוכלו לסדרו בצורה הטובה ביותר. תוך כדי שהוא נשמר בצורה בה סדרתם אותו מבעוד מועד. אנשים רבים שלא מקפידים על סדר וארון במהלך אריזת דירתם, מתפלאים לגלות כמה קשה לחזור לשגרת חייהם ולארגן את כל תכולת הדירה בדירה החדשה. לכן, על מנת לעבור מדירתכם עם מינימום כאבי ראש והליכים ארוכים ומייגעים, חשוב להתארגן בהתאם ולהסתייע בשירותי הובלה ואריזה גם יחד.

 

הקפיד על סדר וארגון לחיסכון זמן בעת פריקת המצרים בדירה החדשה

 

במטרה להצליח להנות משירותי ההובלה והאריזה הטובים ביותר כיום, חשוב מאוד להקפיד על השלב הראשון בו אתם בוחרים את חברת ההובלה והאריזה שלכם. בשל העדר פיקוח בתחום זה, כיום ישנם לא מעט אנשים אשר מנסים להשלים הכנסה בעזרת שירותי הובלות ואריזה של תכולת דירה. אנשים אלה על פי רוב לא יהיו מספיק מקצועיים על מנת להצליח לעשות זאת נכון ויתקלו בלא מעט קשיים ובעיות במהלך הדרך.

 

מובילים מקצועיים מגיעים עם כל ציוד העטיפה הנדרש

 

בין כלל הבעיות השכיחות ביותר אשר נגרמות כתוצאה ישירה של בחירה לא נכונה במובילים שאינם מספיק מקצועיים, תוכלו למצוא את חוסר ההצלחה להוציא מפתח הדירה את פרטי הריהוט הגדולים ביותר שאינם עוברים בדלת, חוסר הידיעה להרכיב ולפרק מוצרים במידת הצורך, חוסר הידיעה לארוז נכון בחומרים המתאימים את פרטי הריהוט הרגישים והעדינים ביותר ועוד.

 

התמודדות עם מוצרים גדולים במיוחד

 

שירותי אריזה

כלל התקלות הללו יגרמו לכם לבזבז לא מעט זמן יקר ולעיתים אף להזמין צוות הובלה נוסף להתמודדות עם מוצרים גדולים במיוחד. מעבר לכך לא מעט אנשים אשר בחרו את המובילים שלהם באופן שרירותי הופתעו לגלות כי המוצרים שלהם כלל לא מבוטחים וכל השברים וההרס של המוצרים במהלך הנסיעה, חל עליהם בלבד. כמו כן רבים מהמובילים שאינם מספיק מקצועיים כלל לא מציעים שירותי אריזה מה שמאלץ אתכם להשיג קרטונים בכוחות עצמכם, לבזבז על זה לא מעט זמן וכמובן לארוז את המוצרים בעצמכם.

 

שירת כולל של הובלה, אריזה ואספקת ארגזים

 

חברת הובלות ואריזות מוברס תעניק לכם את השירות הכולל והמקצועי ביותר.

צרו עמנו קשר אנו נדאג לכם מהפרט הקטן ביותר עד לגדול ביותר.

חברת מוברס מובילה בתחום ההובלות . ובידיה כל הפתרונות האפשריים למעבר דירה.

חסכו לעצמיכם עוגמת נפש והשתמשו בשירות אספקת הקרטונים של חברת מוברס.

 

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »
מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות