מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלות בראשון לציון

עוברים מ/לראשון לציון? מברוק! תרימו אלינו טלפון כדי לשמוע על תהליך ההובלה וגם תקבלו הצעת מחיר מהירה (אגב, אנו שומרים על המחירים האטרקטיביים ביותר בישראל)

אז חייגו עכשיו – 072-3940820

לבנתיים בואו תקראו על:

5 כללי עשה ועל תעשה להובלה בטוחה

הובלה של חפצים ממקום אחד למקום אחר, בעת מעבר דירה, עלולה להיות מסוכנת ולא בטיחותית עבורך או עבור המובילים ששכרת לצורך כך כתוצאה מהרמה של חפצים כבדים מדי או חפצים חדים שלא נארזו כראוי.

לכן, כדי לשמור על הבטיחות שלך ושל המובילים, הבאנו חמישה כללים של עשה ואל תעשה בזמן האריזה למעבר לדירה חדשה.

אל תעמיסו על הארגזים

הובלות והפצה בכל חלקי הארץ
חברת מוברס הובלות והפצה הובלות ללקוחות פרטיים והובלות ללקוחות עסקיים הובלות דירה וכו

הרמת ארגזים כבדים מדי עלולה לפגוע בגב ובברכיים. לכן, וודאו שאתם לא אורזים יותר מדי חפצים בארגז אחד.  עדיף לארוז יותר ארגזים מאשר לארוז כמות גדולה מדי של חפצים בארגז אחד.

בארגזים גדולים מומלץ לארוז חפצים לא כבדים כגון כריות, סדינים ושמיכות, מפות וכדומה ואילו את  החפצים הכבדים יותר מומלץ לארוז בארגזים הקטנים ולפזר את המשקל בין הארגזים השונים בצורה שווה ככל האפשר.

נצלו את תהליך האריזה כדי לזרוק או לתרום חפצים שאתם לא צריכים או לא השתמשתם בו הרבה זמן וכך להקטין את כמות הארגזים או את המשקל שלהם.

אריזה נכונה של חפצים חדים או שבירים

מוברס הובלות והפצת משטחים

כדי למנוע זאת פציעות בתהליך האריזה והפריקה ובזמן ההובלה, הקפידו לעטוף היטב את החפצים החדים והשבירים בנייר עטיפה המיועד לכך כמו ניילון פצפצים. אפשר גם לנצל חפצים כמו שמיכות, מפות או מגבות מטבח כעטיפה נוספת או כחוצצים בין החפצים כדי למנוע שבירה או שריטה או בליטה מהארגז.

ניתן להשתמש בנייר דבק כדי לקבע את החפצים למקומם ולמנוע את התזוזה שלהם בתוך הארגז.

וודאו שאין מכשולים בדרך

מעידה תוך כדי הובלה של משאות כבדים, חדים או שבירים, עלולה להיות מסוכנת במיוחד ולגרום לפציעות קשות.

לכן, כדי להבטיח שההובלה עוברת בצורה חלקה ובטוחה, יש לוודא שהדרך של המובילים פנויה ממכשולים והפרעות.

הסירו כל מכשול, גם בתוך הדירה וגם מחוצה לה, שעלול להפריע למובילים בעבודתם כולל שמירה על מקום חניה קרוב לביתכם כדי להקל על העברת החפצים מהדירה למשאית ההובלה.

הרחיקו ילדים ובעלי חיים

ילדים או חיות מחמד שמסתובבים בין הרגליים בזמן ההובלה מסכנים את הבטיחות שלהם, שלכם ושל המובילים.

לכן, אם יש לכם ילדים או חיות מחמד, מומלץ לדאוג שהם יהיו עסוקים באחד החדרים שכבר פונה, או אפילו אם מתאפשר,  להרחיק אותם מהבית בזמן ההובלה כדי לוודא שהם לא מפריעים למובילים.

אל תנסו לעשות זאת בעצמכם

מוברס הובלות

אם יש לכם כמות גדולה של חפצים להובלה או חפצים כבדים, מומלץ להיעזר בשירותים המקצועיים של חברת הובלות בראשון לציון או באזור המגורים שלכם.

חברה מקצועית תכיר את כל כללי הבטיחות להובלת דירה ויהיה לה את הניסיון הדרוש כדי להעביר את החפצים שלכם בצורה בטוחה, יעילה ומהירה יותר מאשר אם תנסו לעשות זאת בעצמכם.

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »
מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות