מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלת מטענים

הובלת מטענים בצורה בטוחה עם המומחים של מוברס MOVERS

למה להשתמש בשירותי הובלת מטענים?

גם מובילים מנוסים וגם מובילים מתחילים יכולים להיתקל באתגרים בלתי צפויים בזמן המשלוח. שירות הובלת מטענים מקצועי יכול להתגבר על האתגרים הללו ולהציע פתרונות ייחודיים עבור העסק שלך.

השירות מציע גישה ישירה למחירי הובלות, מובילים וטכנולוגיית הובלה שאולי לך אין.

כדי להתחיל, פשוט הכנס את פרטי המשלוח שלך ואנחנו נהפוך את כל תהליך המשלוח לקלי קלות כולל, יצירת דוח על המטען שלך, משלוח, מעקב ועוד. אתה יכול גם להתאים את פתרון המשלוח לצרכים שלך כדי שתוכל לעמוד בדרישות לוגיסטיות שונות.

הובלת מטענים היא שירות שדורש מקצועיות ועבודה בסטנדרטים גבוהים ולכן חשוב להבין מתי כדאי להשתמש בהובלת מטענים ואיך בוחרים חברת הובלות מטענים מקצועית.

הודעה מראש על שינויים

תמיד מומלץ לסמן על המטען את נקודת האיסוף ואת נקודת הפריקה כדי למנוע איבוד את הסחורה או החפצים שלך. אם אתה צריך לבצע שינוי בפרטי המשלוח לאחר שהוא כבר יצא לדרך, קח בחשבון שיכולות להיות לכך עלויות נוספות בגלל העבודה הנוספת הכרוכה בכך. גם שינוי בדרישות המשלוח כמו גודל, תאריכי ההובלה, סוג הציוד הדרוש לצורך הובלת מטענים כמו שלך יביא לעלויות נוספות.

לכן, חשוב ליידע את חברת ההובלות מראש על כל שינוי, לפני שהמשלוח נארז או מועמס על רכב ההובלה.

ביטוח למטען

לצורך הובלת מטענים נדרש ביטוח תכולה מיוחד בגלל אופי המטען, סוג העבודה ואמצעי הבטיחות שנדרשים בזמן ההובלה והשינוע. לכן, וודא שיש לחברת ההובלות את הביטוח המתאים, כדי להבטיח שאתה מכוסה במידה ונגרם נזק למטען. אם המטען שקיבלת ניזוק בדרך, חשוב לציין את הנזק שנגרם במועד קבלת המשלוח, כדי שתביעת הביטוח שלך תתקבל.

פירוט המטען

חשוב ליידע את חברת ההובלות לגבי סוג המטען שאתה רוצה להוביל, כדי שאופן הובלת המטען וסוג הציוד שדרוש להובלה, כמו רצועות קשירה, מוטות הטענה וכדומה, יותאמו לסוג המטען שאתה שולח. יש לכך, כמובן, גם השפעה על המחיר שתשלם עבור ההובלה. אריזה נכונה של המטען, עם כל אמצעי הבטיחות הדרושים כדי לשמור עליו מפני נזקים, היא באחריות המשלח.

זמן הטענה ופריקה

וודא שיש מספיק זמן להטענה ולפריקה של המטען. עדיף שיישאר לך ולמובילים זמן עודף להטענה ופריקה מאשר שהעבודה תיעשה בלחץ של זמן. קח בחשבון שחריגה מהשעות שהזמנת לצורך טעינה ופריקה עלולה להגדיל משמעותית את הוצאות המשלוח שלך. מומלץ להתייעץ עם חברת ההובלות.

מקום הפריקה

במידה וציינת שמקום הפריקה הוא מסחרי אבל מסתבר שהוא מיקום מגורים, העלויות שלך ישתנו בהתאם. יכול להיות גם שמקום הפריקה ייחשב כמיקום מגורים פשוט בגלל העובדה שהוא ממוקם בתוך אזור מגורים. לכן, מומלץ לוודא מראש חברת ההובלות מה ההגדרה של מקום הפריקה של המשלוח, כדי לחסוך עלויות מיותרות ואי הבנות.

הצעת המחיר

הצעת המחיר מבוססת על מחירי השוק ביום שביקשת את הצעת המחיר. במידה ולא סגרת את העסקה ביום שקיבלת את הצעת המחיר, צפה לשינויים במחירים. לא מומלץ לדבר על הצד הכספי של השירות עם הנהג שלך, כי לרוב הוא לא יודע את כל הפרטים שסוכמו ביניכם לבין חברת ההובלות והתשובות שלו עלולות לגרום לבלבול, לאי הבנות ולעיכוב במשלוח שלך.

הובלת משטחים
מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »
מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!