חייגו עכשיו להצעת מחיר

חייגו עכשיו להצעת מחיר

הובלה בקירור

הובלה בקירור היא מוצר צריכה בסיסי עבור בעלי עסקים רבים, שכן היא מאגדת בתוכה עסקים רבים אשר חייבים את השימוש במשאיות קירור. וזאת רק משום שהובלה בקירור משמרת המוצרים לעיתים אף לפי חוק, ישנם מטענים אשר מחויבים להיות בשינוע על ידי משאית קירור

החל מחברות קייטרינג אשר רוצות לשמר על המאכלים, חברות תרופות המחויבות לפי חוק בשינוע על ידי משאית קירור, חקלאים אשר רוצים לשמר את טריותה של הסחורה אשר ברשותם ועוד..

כל אלה הנדרשים לשימוש בשירות הובלה בקירור, וברצונם להעביר את הסחורה בין נקודות, יעשה אך ורק על ידי משאיות המתואמות לסוג עבודה זה.

השכרת משאית
מוברס הובלות בקירור בכל חלקי הארץ חייגו עכשיו 072-3940820

מה נצרך להובלה בקירור?

הובלה בקירור נעשית על ידי משאית לכאורה ממבט חטוף המשאית היא ככל המשאיות. שכן מבנה המשאית לא משתנה ואין לו מבנה מיוחד אשר מצביע על המשאית כמשאית קירור, הקירור למעשה הוא בתוך הארגז ומותקן על ידי חברות אשר מתמחות בכך, ומתקינות מד טמפרטורה עם יחידת מזגן אשר נותן את מענה הקירור לפי טמפרטורה אשר משתנה בהתאם לסחורה המובלת.

על מנת לזהות משאית קירור ניתן לראות את יחידת הספק הכח מותקנת בין המרכב האחורי למרכב הקדמי על מנת ליצור סירקולציה בהתאם כמו לכל מזגן.

השימוש בהובלות בקירור הוא קריטי לבעלי עסקים שונים. חברת תרופות כידוע אינה יכולה להרשות לעצמה להשתמש בשירותי הובלה בסיסית על ידי משאית הובלה זמינה.

אלא מחויבת לשמור על שלמות המוצרים בטמפרטורה נכונה, שכן תרופות המובלות באורח לא תקין יש להם השלכות חמורות קדימה, וממוצר מציל חיים יכולות הן יכולות להפוך למוצר מסכן חיים חלילה. לכן לא קיימת אפשרות אחרות בלעדי ההובלה באמצעות משאית קירור, אשר מציעה חברת מוברס

נוסף על אלה, חברות המשווקות בשר דגים עופות וכו'  אינם יכולות להשתמש בשירותי הובלה על ידי משאית שאין בידם את מערכת הקירור.

שכן אלו מוצרים אשר יכולים להבאיש ולהזיק אף הם חלילה ראשית למוצרים עצמם ואף לבריאות הלקוחות. חברה אשר נתפסת משנעת סחורה זו שלא על ידי משאית קירור. תעמוד לדין פלילי על מעשיה ואף תאבד את רישיון העסק במקרים מסוימים.

שכן הובלה בקירור היא לא מתן שירות אשר אמור לספק בונוס כלשהוא או עמידה בתקן חברתי.

אלא מצרך הכרחי לבעלי עסקים רבים שבלעדי שירות זה אינם יכולים לשנע את סחורתם ממקום למקום בעבור לקוחותיהם, ובהעדר שינוע בקירור יכולות חלילה להזיק לציבור לקוחותיהם.

חברת מוברס מחזיקה תחת ידה עמידה בתקנים המחמירים ביותר של חברת IQC-מכון לבקרה ואיכות אשר משמש אותה מול הרשויות, ומבטיח ללקוחותיה את האישור והיכולת לביצוע עבודת הובלה בקירור.

החברה מקפידה על חידוש הרישיונות המיועדים לצורך עבודתה על מנת לתת מענה ישיר ובטיחותי, תחת עמידה ברף הגבוה ביותר בתחום

החברה אף  דואגת לרענן את כללי הבטיחות והשירות בקרב צוות העובדים והנהגים, תחת מפגשים אשר נערכים על ידי מנכל החברה, בהם מרעננים את חיוב העמידה ברף הבטיחות הגבוה אותה החברה מאמצת לעצמה מזה שנים.

ואת מתן השירות הכולל ללקוחות שכן בחברת מוברס השירות הוא לא ערך מוסף, אלא ערך מחויב ומקובע בחברה, אשר על פיו אנו בודקים את עובדנו ומחויבים למתן שירות מסביר פנים.

חברת מוברס הפועלת מזה שנים בכל תחומי ההובלות. מציעה את שירותי ההובלה בקירור ומעמידה תחת שרותיה מגוון משאיות קירור המיועדות לכלל עבודות שינוע בקירור.

החברה מספקת שירותים נרחבים וידע רב בנושא, תוך מתן דגש לכלל האישורים להם החברה נצרכת, החברה מקפידה על תקנות משרד התעבורה ובידה:

רישיון מרד הבריאות להובלת מזון ותוצרת חקלאית במשאיות קירור, רישיון מובל מטעם משרד התחבורה, וכן הלאה.

החברה מייצגת ערכי שירות גבוהים על ידי צוותי נהגים ועובדים אשר מסורים לעבודתם והם המנוסים ביותר בתחומם. ערכי שירות חברת מוברס, שמים את הלקוח בראש ודואגים למתן שירות מסביר פנים וחם לכלל לקוחותינו.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ולהיות חלק ממעגל לקוחות גדול ומרוצה, אשר נהנה מחיוכם הרחב של עובדינו, וממתן שירות במחירים הטובים בשוק.

אמינות החברה אל מול לקוחותיה ושקיפות יוצאת דופן, הם אלה אשר שמים את החברה ברף הגבוה ביותר בתחום ההובלות צרו קשר: 072-3940820

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!