הובלות כבדות

וודאי חוויתם כבר את כאב הראש הכרוך באריזת הבית למעבר וההובלה לבית החדש. כאב הראש מן הסתם רציני יותר כאשר דרושה הובלת ציוד כבד כמו פסנתר יקר ערך, שולחן ביליארד או מזנון עתיק, במיוחד כשצריך להעביר אותם במסדרון צר או להעלות או להוריד במדרגות או במעלית.

אין ספק שהובלת ציוד כבד דורשת מקצועיות ומיומנות גבוהה כדי שההובלה תתבצע בצורה היעילה והבטוחה ביותר, עבור הציוד ועבור האנשים. אם זו הדאגה שלכם, אנחנו יכולים להרגיע אתכם כבר עכשיו, כי לנו במוברס הובלות, יש את ציוד ההובלות מהמתקדם בתחום לצורך הובלות כבדות ואת המובילים המקצועיים והאיכותיים ביותר.

יחד עם זאת, חשבנו שיהיה לכם מועיל לקרוא מספר המלצות איך להכין את הפסנתר שלכם, המזנון או שולחן הביליארד להובלה.

הובלת פסנתר

לצורך הובלת ציוד כבד כמו פסנתר בצורה יעילה וזהירה, עליכם לסגור ולנעול את מכסה הקלידים או לוודא שהוא סגור היטב לפני שאתם עוטפים את הפסנתר. אל תשתמשו בנייר דבק לסגירת המכסה כדי לא להזיק למשטח העץ.

לאחר מכן, עטפו היטב את הפסנתר בשמיכה עבה מספיק וסגרו את הפינות עם נייר דבק חזק או קפלו את השמיכה באופן שכל הפסנתר מכוסה.

וודאו שהמובילים מרימים את הפסנתר בעדינות מארבעת הפינות ולא מהרגליים ושהוא קשור היטב ויציב במשאית.

וודאו שאתם והמובילים יודעים בדיוק היכן להניח את הפסנתר בבית החדש כדי למנוע טלטולים מיותרים. לאחר שהוא מונח במקומו, מומלץ לכוונן אותו מחדש.

הובלת שולחן ביליארד  

הובלת שולחן ביליארד בהחלט דורשת ציוד הובלות כבדות בגלל המשקל הרב. אבל, גם עם ציוד ההובלה המתקדם ביותר, אל תתפתו להעביר אותו בשלמותו כי זה עלול לגרום לו נזק. 

לפני שאתם מפרקים את השולחן, הוציאו את כדורי הביליארד, המשולש והמוטות ועטפו אותם היטב.

לאחר מכן, פרקו את כל החלקים בזהירות ובעדינות ועטפו כל חלק במספר שכבות של שמיכות וניילון בועות. רשמו את שם החלק על העטיפה.

אחרי שסיימתם לארוז את כל החלקים ונותר משטח השולחן, העבירו אותו בעזרת המובילים בזהירות למשאית יחד עם כל חלקיו וקשרו אותם יחד היטב.

הובלת מזנון עתיק

הובלת מזנון
הובלת מזנון

מאחר ולרוב מדובר בריהוט עתיק, לא מומלץ לפרק אותו לצורך הובלה. יחד עם זאת, מומלץ להוציא את כל החפצים שאחסנתם במזנון, כולל מדפים או מגירות שניתן להסיר ולעטוף אותם היטב. כך תוכלו להפחית ממשקל המזנון ולמנוע נזקים במהלך ההובלה.

לאחר שרוקנתם את המזנון, עטפו אותו היטב בשמיכות עבות וחזקו אותן בעזרת נייר דבק עבה וחזק מכל הצדדים, כולל רגלי המזנון.

במידה ויש למזנון שלכם דלתות זכוכית, כדאי להכניס כריות לתוך המזנון או להניח אותן על הדלתות לפני שאתם עוטפים את המזנון בשמיכה.

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!