הובלת פסנתר

הובלת פסנתר היא אומנות לכל דבר. חברות רבות נמנעות מלשנע פסנתרים. וכל זאת משום שחוסר מיומנות ומקצועיות יכולות לגרום לנזקים שאין ידם משגת.

לא לחינם בודדות החברות המתעסקות בכך. הובלת פסנתר היא מהמורכבות בתחום ההובלות. גודלו המסיבי ומשקלו הרב, אין כדוגמתו בתחום ההובלות היום יומי.

כמו כן, ערכו הגב של הפסנתר. משפיע ישירות על גבם של המובילים החוששים מגודל האחריות הרובצת על מוביל הפסנתר.

שינוע הפסנתר ע"י חברת מוברס

A grand piano

חברת מוברס המיומנת בתחום. מבטיחה עבודה מהטובות בשוק. בזכות מקצועיות הסבלים, ובזכות ציוד הובלה המתאים להובלת פסנתר. אנו מתחייבים להובילו בזהירות הנדרשת, כך שיגיע למשכנו ללא נזקים שריטות.

הובלת הפסנתר על ידי חברת מוברס מתחילה ראשית בעיטוף ומיגון מסיבי. את הפסנתר אנו עוטפים בשכבות הגנה מהיקרים והטובים ביותר בשוק. סבלנו המנוסים שהתמקצעו ברבות השנים בהובלת פסנתרים. יכולים הבטיח שינוע בטוח וזהיר.

חברת מוברס אינה מקלה ראש בהובלת הפסנתר. על אף הביטחון הרב בעובדנו אנו מתחייבים לפקח על הליך השינוע. ולהיות ערניים שהובלת הפסנתר תעשה בצורה הטובה והבטוחה ביותר.

קראו לסבל ולא לנגר

נהוג לחשוב שכל בעל שריר יכול להצטרף ולהיות חלק בהעברת הפסנתר. אך לא כך הם פני הדברים. הובלת פסנתר בראש וראשונה אכן צריכה מגע יד אדם חזק אשר ביכולתו להרים משקלים כבדים. להווי ידוע שמשקל הפסנתר יכול להגיע עד לחצי טון משקל. אך לא די בכוחו כדי להבטיח העברה נכונה. דרוש לסבל המוביל גם טכניקה אשר נרכשת עם השנים שבלעדיה הפסנתר יינזק. ואף המוביל יעמוד בפני סכנה.

Furniture delivery service concept

עבודת מנוף בשינוע פסנתר

שכיח מאד לראות שאת הובלת הפסנתר, בייחוד פסנתר כנף. מבצעים על ידי מנוף. עבודת המנוף היא הבטוחה ענף ושירות מינוף זה נעשה על ידי חברת מוברס. אל תטעו עבודת המנוף גם היא דורשת דיוק רב מקצועיות. ולא כל מנופאי יודע לעסוק בהרמת פסנתר. אנו בחברת מוברס צברנו ניסיון רב. השאירו לנו את העבודה.

כידוע כלי הנגינה הוא מאד רגיש. וגם כאשר פועל המוביל לפי ההנחיות, הנזק יכול להיגרם גם ברגע האחרון. הנחת הפסנתר במשכנו החדש צריכה להתבצע בזהירות מרבית. שכן מכה הקטנה ביותר בעת הנחת הפסנתר יכולה לשבש ולגרום נזק חסר תקנה לכלי.

אל תחסכו בפרטים

מכיוון שהובלת פסנתר היא מלאכה כל כך מורכבת. אנא הודיעו מבעוד מועד על כל גרם מדרגות שיכול היווצר בדרך למשאית. חברת מוברס דוגלת בביקור בית לפני סגירת ההובלה על מנת להערך בהתאם. אך עמים שאין ידנו משגת להגיע למרחקים אך ורק לבדיקת הבית.

לכן חשוב להקפיד על הפרטים מאיזה קומה איזה קומה ומה התקלות שיכולות להיגרם לנו בדרך. באם במקום החדש ישנה עלייה תלולה למידי חברת מוברס תעדיף להשתמש במנוף, על מנת להגיע לרמת הבטיחות המקסימלית. ולכך אנו צריכים להיערך מראש .

בנוסף חשוב שמשכנו החדש של הפסנתר יהיה פנוי להנחתו. חשוב שמקום זה יהיה משכן קבע עבור הפסנתר. כל טלטול נוסף עלול לעלות בנזקים לפסנתר.

הצטרפו אלינו..

חברת מוברס מתמחה זה שנים בכלל עבודות ההובלה. עם מאגר לקוחות מרוצה וממליץ.

אנו מזמינים אתכם להיות חלק ממעגל נפלא של משפחת מוברס צרו עמנו קשר ונציג מטעמנו יתפנה לרשותכם לאורך כל שעות היום

השאירו פרטים ונחזור אליכם