מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלת מזון בקירור

מחפשים חברת הובלת מזון שמצריך הובלה בקירור?

אתם יכולים להפסיק לחפש:)

הובלת מזון בקירור היא לא רק הלוגיסטיקה שנדרשת לצורך הובלה כזו והעברת מוצרים מנקודה אחת לנקודה שניה. היא קשורה להבנה של כיצד יש להוביל מוצרים שונים בהתאם לאופן ההתכלות שלהם וכיצד לוודא ששיטת ההובלה המתאימה ביותר מבחינת בטיחות וציות לתקנות השונות.

הסחר העולמי במוצרים מתכלים צמח וממשיך לצמוח בשנים האחרונות ואיתו הביקוש להובלה מהירה, בטוחה ויעילה של המוצרים הללו.

הובלת משטחים

אז, מהי הובלת מזון בקירור ?

הובלת מזון בקירור היא שיטה של משלוח שדורשת רכבים מיוחדים עם בקרת טמפרטורה. ברכב המוביל את המוצרים יש יחידת קירור מובנית ששומרת על המוצרים בטמפרטורה הרצויה לאורך כל תהליך ההובלה.

4 יתרונות עיקריים של הובלת מזון בקירור

מהם היתרונות של הובלת מזון בקירור?

עבור מוצרים רבים, בעיקר מוצרי מזון, הובלה בקירור היא לא אפשרות אלא הכרח. היתרונות של הובלת מזון בקירור הם בעיקר בתחום הבטיחות, הציות ובתחום ההיצע והביקוש.

1. משלחים של מוצרים מתכלים מסתמכים על הובלה בקירור

היתרון הברור של הובלת מזון בקירור הוא שהובלה כזו מונעת מהמזון ומוצרים מתכלים דומים מלהתקלקל בזמן ההובלה. זה נכון לגבי מוצרי מזון כמו בשר ומוצרי חלב וזה נכון גם לגבי מוצרים אחרים שרגישים לטמפרטורה, כמו תרופות ומוצרי רפואה.

2. דרישה גוברת למוצרים טריים

הובלת מזון בקירור מאפשרת הובלה של מוצרים רגישים לטמפרטורה מנקודה לנקודה בצורה מהירה ויעילה יותר מאשר כל צורת הובלה אחרת. לכן, מוצרים בצריכה גבוהה כמו בשר טרי ומאכלי ים, מסתמכים על הובלה בקירור.

3. התאמה למוצרים רבים

כאשר אתם חושבים על מוצרים שדורשים הובלה בקירור, אתם ודאי חושבים על מוצרים מתכלים, כמו מוצרי מזון. אבל למעשה, הובלה בקירור או בטמפרטורה מבוקרת היא חיונית למוצרים רבים אחרים שרגישים לחום ודורשים הובלה בטמפרטורה מבוקרת, החל מפריטי אומנות יקרים לחומרים כימיקליים ועד למוצרי טיפוח אישיים.

4. דרישות הרגולציה העולמית

תקנות ורגולציות אחרונות מאלצות משלחים ליישם הובלה בקירור. הראשונה שבהן היא ניהול נכון של מוצרי נכון לאורך כל שרשרת האספקה, מהיצרן לצרכן, תוך התייחסות לשלב הובלת מזון בקירור כדרך לשמירה על טריות המזון ומניעת מחלות.

העלויות שכרוכות במתן שירותים בתחום ההובלה בקירור הן גבוהות במידה רבה מאלה של מתן שירותי הובלת מוצרים יבשים, נדרשות הדרכות ספציפיות כדי לספק את השירות הטוב ביותר בתחום וכן מומחיות בכל תחום הלוגיסטיקה הדרושה לתחזוקה ותיקון של צי רכבים המשמשים להובלה בקירור. זו הסיבה שחברות הובלה רבות שנמנעות מכניסה לתחום הזה.

לכן, כשאתה רוצה לבחור חברת הובלות לצורך הובלת מזון בקירור, חשוב לבחור חברה בעלת רישיון להובלות בקירור,  שיש לה טכנאים מומחים ומוסמכים שיודעים לאתר תקלות במהירות ולתקן אותן ביעילות על פי הוראות יצרן, שמספקת הדרכות מקיפות ומעמיקות לעובדים ועומדת בכל תקנות הבטיחות.

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »
מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!