מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

משאית מזון

בצד השני של האוקינוס האטלנטי.


פעם ראשונה שאני פגשתי משאית מזון היה בלוס אנג׳לס שבקליפורניה השימשית, בצד השני של הגלובוס. באמריקה משאיות מזון יש בכל פינת רחוב והאוכל הנמכר בהם הוא גם איכותי מאוד. אוכל רחוב יחודי שהרבה פעמים תופס את הגוון הספציפי של הרחוב המסויים בו המשאית נמצאת. משאיות שם מוכרות מפלאפל ישראלי תקני דרך אוכל מקסיקני ועד להמבורגר האמריקאי המקורי. לכל אוכל כמעט יש משאית ובקרנבלים רבים ניתן למצוא מגוון רב.

בקליפורניה רוב האנשים שמעוניינים בעסק מסוג כזה משתמשים בשירות כמו השכרת משאית אוכל. כמו בכל דבר אצלם עושים הכל ובגדול ולמצוא שירותים כאלה זה לא ממש בעיה. בעסק כזה קיימות כמה אופציות לגבי רכישה או השכרה של משאית מזון. אופציה שרבים אינם נוקטים בה היא קניית המשאית ולרוב האופציות האחרות מתאימות יותר.  

השכרת משאית מזון לתקופה ארוכה.

אם נחזור לישראל רגע נוכל לראות ששוק משאיות האוכל לא לא בעל היצע כל כך מגוון אך ניתן לראות בהחלט כמה משאיות פה ושם, בעיקר באירועים גדולים. במשך זמן רב התנגדה הרבנות להכנסתן של משאיות אלו תחת בדיקות הכשרות ומנעה הענקת תעודות הכשר מתאימות. נראה שחלה הפשרה בנושא ומקרים של קבלת  היתר כשרות נעשים נפוצים יותר.

אז איזה אופציות קיימות בישראל? אצלנו ניתן לבחור גם כן בין חברות הובלה רבות ולכל חברה תכנית השכרה משלה. האופציה שבה בוחרים רוב בעלי משאיות האוכל בישראל היא משאית מזון להשכרה ולרוב לטווח ארוך ובכך אף הם כמו עמיתיהם מעבר לים מנטרלים את ההוצאות הכרוכות ברכישת משאית. סכום רכישת כלי רכב כולל ביטוחים ושיפורים אם צריך, הוא גבוה ועסק מתחיל של אוכל לא תמיד יכול לעמוד בהוצאה.

יש מקרים פשוטים יותר.

הצורך במשאית מזון ליום או יומיים קיים גם הוא. הצבא למשל משתמש במשאיות אוכל שלפי פקודה יפרסו ויספקו אוכל לחיילים. גם בזמן אימונים בשטחים מרוחקים נהוג לשלוח משאיות אוכל ללוחמים ברגעים שבין תרגיל לתרגיל. 

לא רק הצבא משתמש במשאיות אוכל לתקופות קצרות. ישנם בני אדם רבים שרוצים להביא אל העסק שלהם או אל אירוע משפחתי מזון ספציפי לפינוק העובדים או האורחים. לשפים מסויימים או למסעדות לא תמיד יש משאית מזון קבועה שעובדת במקומות מוכרים. השכרת משאית אוכל ליום או יומיים תהיה פתרון מושלם בשבילם. כך גם יוכלו להעמיס את המטבח והמצרכים ולצאת לבשל בשטח ולהעניק הנאה.

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »
מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!