משאית קלה להשכרה

משאית קלה להשכרה, למי זה מתאים.

הובלה, סחורה שזזה מפה לשם.

תחום ההובלה במדינה הוא ענף ורחב היקף. סחורות נעות במרחבי המדינה מצפון לדרום וממזרח למערב. מפעלים מייצרים סחורה ובתי עסק רוכשים את המוצרים בשביל לקוחותיהם. את מחזור החמצן הזה של סחורה מהיצרן לעסק או לצרכן עושה תחום ההובלה.

בישראל משאיות הן המוביל העיקרי וחלקן של המשאיות הקלות גדול. משאית קלה להשכרה היא פתרון מושלם למצבים כגון הובלת קווי אספקה של מפעלים קטנים ובינוניים, העברת סחורה מבעלי מלאכה שונים ללקוחותיהם והעברות מקומיות של משרדים או דירות. משאית קלה היא פתרון גדול.

מעבירים דירה או משרד.

יש מצבים בהם המעבר יהיה חד פעמי. מעברים חד פעמיים יכולים להתרחש בכל מיני סיטואציות בחיים. קחו למשל מצב בו הגעתם לסיפוק מהמקום בו אתם מתגוררים וכבר בא לכם לעבור למקום חדש או שאולי העיר שכל כך אהבתם כבר לא מה שהייתה פעם. בכל מקרה כנראה שתרצו לעבור דירה. העברת דירה הינה תהליך המורכב ממספר שלבים ובלב התהליך נמצא שלב ההובלה.

במקרה כזה של הובלה לשם מעבר דירה עומדות בפניכם כמה אופציות כדי לבצע מעבר חלק. אופציה ראשונה ללכת על השכרת משאית קלה. בנפחים לא גדולים של ציוד אפשר בהחלט לנהוג את המשאית הקלה בעצמכם. במידה ויש רשיון מתאים כמובן. אופציה נוספת תהיה להעסיק חברת הובלות שגם תסבל את הציוד וגם תנהג במשאית.

עוד מצב ששווה לבדוק זה העברה של משרד לא גדול. פה גם כמו בהעברת תכולת דירה ניתן לבחור מבין שתי האופציות שהוזכרו. משאית קלה להשכרה ונהיגה עצמית או חברת הובלות שתבצע את הכל בעצמה.

הובלת משטחים

קווי אספקה גם זקוקים למשאית קלה.

מפעלים רבים עוסקים בייצור של סחורה יום-יום, שעה-שעה ואת הסחורה יש להפיץ ולשלוח. מערך הפצה של מפעל כולל משאיות לשינוע הסחורה. מפעלים בינוניים וקטנים עובדים עם כמות מופחתת של לקוחות ולכן הם המשתמשים הגדולים של המשאיות הקטנות. מעט סחורה איננה דורשת מקום רב ומשאית קלה יכולה לתמרן בקלות גם בתוך בנוף האורבני.

מפעלים קטנים לרוב נוטים לעבוד מול חברות מסודרות שלהן שירות של השכרת משאית קלה פלוס נהג. בדרך כלל מצוות נהג אחד לקו חלוקה אותו הוא לומד במפורט. לעיתים יש צורך להזמין מספר משאיות עם מספר נהגים היכולים להתחלף על קו חלוקה מסויים. 

כמובן שזאת בשל נפח עבודה גדל ושווה לבדוק האם כדאי להשכיר משאית גדולה יותר.

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!