חפשו אותנו ברשתות החברתיות

מוברס הובלות והפצה

שירותי הובלות ולוגיסטיקה מתקדמים

072-3940820

חייגו עכשיו להצעת מחיר

הובלות קטנות בירושלים

לעתים כשעולה נושא ההובלות בשיחה, אי אפשר שלא לחשוב באופן אוטומטי על העברת דירה שלמה, שזה הרי כידוע לכל – עלול להיות תהליך ארוך לא נעים כלל, בעיקר בעיר עמוסה כמו ירושלים. אך תושבים יקרים, תופתעו לגלות כי לעתים כל מה שאתם צריכים זה שירות הובלות קטנות בירושלים לפריטים קטנים ובודדים – בין אם מדובר בקנייה של פריט חדש לביתכם, או אולי בהעברה מביתכם אל נקודת יעד אחרת בעיר. הובלות קטנות נועדו גם עבור בתי עסק המעבירים חומרי גלם שונים זה לזה.

הובלות קטנות בירושלים עם מוברס

חברת הובלות קטנות בירושלים בדרך כלל תעסוק בפריטים שבשל גודלם ומשקלם, לא נוכל לבצע את העבודה בעצמנו; מכונת כביסה או מקרר, ריהוט גדול, חומרי גלם ופריטים נוספים שהמגזר העסקי מבקש להעביר, ועוד. גם אם מדובר בהובלה קטנה, כדאי לפנות לחברה וותיקה בתחומה, שכן אמנם פניה למוביל מתחיל תעלה פחות, אך הנזק העתידי עלול להיות יקר אף יותר.

כשתבחרו את חברת ההובלות שלכם, דאגו להעביר אליהם כמה שיותר פרטים מדויקים לגבי הדגשים הבאים:

  • הפריט עצמו – מהו, מה גודלו וקוטרו, האם הוא ניתן לפירוק, ועוד.
  • מקום מגוריכם – על המובילים לדעת האם אתם גרים בדירה בקומה גבוהה בבניין עם או בלי מעלית, האם מדובר בבית פרטי, ועוד. כל זאת על מנת לאפשר לו להיערך בהתאם מבחינת ציוד.
  • מועד ההעברה ושעת ההעברה הנוחים לכם

למה לכם להתאמץ? הזמינו הובלה עכשיו

כן, אנחנו יודעים שייתכן שאתם מסוגלים להוריד את המקרר במדרגות בכוחות עצמכם בעזרת חברים ומשפחה, ולקשור אותו לרכב ולקוות שלא ייפול חלילה בדרך ליעדו. אבל אנחנו גם מבטיחים לכם שהמחיר הפיזי שאתם עלולים לשלם על העבודה הקשה, או על המקרר שחלילה יישבר בדרך, יהיה גבוה הרבה יותר ממחיר ההובלה שתחסוך לכם כל כך הרבה מאמץ וכאב ראש. אנחנו בחברת מוברס עומדים לרשותכם להעמסה, העברה ופירוק מקצועיים של מגוון פריטים. אל תתאמצו, פשוט צרו עמנו קשר ונבצע את העבודה עבורכם!

MOVERS

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!