מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

הובלת רהיטים

הובלת רהיטים למעשה היא אינה כלולה בתוך המושג הובלת דירה, אלא היא עמוד השדרה לביטוי הנפוץ של מעבר דירה.

לא יהיה זה שנוי במחלוקת לומר שהרהיטים יקרים לנו כמעט ואף יותר מקירות בתינו. שכן בחירתם היא מדוקדקת, רהיטים נקנים בעמל רב שכן הם נקנו תוך מחשבה על עיצוב הבית ועל תכולתו, זמן רב של תכנונים של איך ולמה.

השקעה כספית גדולה שדרשה מאתנו אורך רוח אך גם הרחיבה את ליבנו כאשר אלו עמדו ומילאו את חלל הבית.

לכן כאשר אנו מזמינים חברת הובלות על מנת לשנע את ביתנו ואת הרהיטים שיקרים לנו, אנו נרצה שהיחס כלפיהם יהיה כמעטפת משי. שכן כל פגעה חלילה ברהיט ואף הקטנה שבהם יכולה להרוס את נכוחותו של הרהיט בבית החדש. ונוכחות רהיט פצוע בבית חדש, גוררת אחריה תחושה רעה בכל עת שנעבור על פניו.

רוצים למנוע זאת..?? חברת מוברס כאן כדי למנוע עוגמת נפש המשיכו לקרוא..!

התמחות בהובלת רהיטים זה מוברס!

מחיר הובלת רהיטים מתחיל ב190₪

חברת מוברס מתמחה בהובלת דירות מזה כמה שנים.

עובדינו המסורים עם ניסיון רב בתחום, אשר בידם לא רק בכוח ידיים רחב אלא גם הטכניקה ולעתים הטכנולוגיה אותה אנו מקצים לעובדינו על מנת שהעברת דירה תתבצע באופן היעיל ביותר על מנת שלקוחותינו ייהנו מעבודה ברף הגבוה ביותר.

בחברת מוברס יש התייחסות מיוחדת עבור המוצרים שלכם. כל רהיט נעטף בקפידה על מנת למנוע פגיעות שונות. אנו לוקחים תחת אחריותנו את הרהיטים שלכם ולכן בעת שאנו מוודאים סיכון למוצר אנו נשתמש לעיתים גם במנוף על מנת להבטיח את שלמות המוצר.

בדיקה ראשונית= ביטחון

אין זה סוד שוק ההובלות פתוח לפריצות חמורות על ידי "חאפרים" אשר עוסקים בתחום וגורמים לנזק תדמיתי רב בעבור כל תחום ההובלות. אמון הלקוחות יורד ואתו מגיע גם הלחץ הרב ביום ההובלה, ובמקום להתעסק בדברים הקריטיים, כמו ההתארגנות לקראת הבית החדש. מוצאים עצמם הלקוחות במרדף אחר המובילים על לוודא שלא יהי נזק לציוד.

לכן חשוב מאד לפני העברת דירה לברר אודות החברה שמעניקה את השירותים. תתייעצו עם חברים ובני משפחה, בקשו מחברת ההובלות המלצות מלקוחות קודמים. ובנוסף ראו את מקצועיות החברה עוד טרם ההובלה. בדקו את הצעת המחיר שקיבלתם והאם היא נתנה על סמך תיאור טלפוני עליכם לפנות לאחור. חברה המכבדת את עצמה תשלח נציג לביתכם אשר יבדוק את כלל הפרמטרים אשר נלקחים לצורך העברת דירה. חשוב מאד לוודא שיש עימכם קשר רציף עם החברה,

הטובים לטיס- המומחים למוברס

חברת מוברס נותנת שירות לאלפי לקוחות ובידנו המלצות מכלל לקוחותינו. בידנו שירות לקוחות מהטובים בתחום תוך דגש נרחב לרצונות הלקוח. הרהיט שלכם בטוח אצלנו!!

אל תהססו וצרו קשר עוד עכשיו לתאום הצעת מחיר:
072-3940820

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מחירון הובלות

מחירון הובלות

חברת מוברס היא החברה המובילה בתחומה. אצלנו תוכלו למצא את כלל שירותי ההובלה במחירים הטובים ביותר עבור השירות אותו אתם מבקשים. במוברס המחיר הטוב לא

קרא עוד »
צור קשר מוברס

צור קשר

יש לכם שאלה? רוצים לקבל שירות מסוים? לקוחות שלנו שצריכים שירות לקוחות.. תשאירו פרטים למטה או חייגו עכשיו למס' 072-3940820 ואנחנו ניתן לכם שירות אדיב

קרא עוד »
מוברס

אודות

בואו להכיר אותנו. בואו לקרוא קצת על איך הכל התחיל הסיפורשלנו  בשנת 2014 חברת מוברס הוקמה כעסק משפחתי של משפחת בן עיון. חברת מוברס מתמחה

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!