מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

כמה דגשים להובלות

עוברים דירה בקרוב? מעבר דירה יכול להיות מלחיץ ומבלבל, שכן מדובר על תהליך ארוך הכולל מארז של כל החפצים שלנו ומעבר למקום זר שאנחנו עוד לא מכירים. כמו כן, קיים החשש שבעת ההובלה עצמה של החפצים שלנו, עלול להיגרם נזק לחפצים יקרי ערך. 

כדי להימנע מעוגמת הנפש הזו, כדאי לקחת בחשבון דגשים חשובים להובלה בטוחה ונוחה של חפצים, ארגזים ורהיטים, כך שגם אנחנו וגם החפצים שלנו נצא בשלום מהתהליך. הכתבה הבאה תציג לכם כמה כללי בטיחות ודגשים להובלה בטוחה ככל האפשר!

בטיחות החפצים

כשאנחנו עוברים דירה, משרד וכדומה, אנחנו מתעסקים עם הרבה חפצים חשובים ויקרי ערך. לכן, כדי לשמור על בטיחות החפצים ולהגן עליהם ככל האפשר, יש לקחת בחשבון מספר כללים:

  • עטיפה של חפצים שבירים בצורה זהירה ובאופן הנכון, וכן ציון הביטוי "חפצים שבירים" על גבי הארגז
  • פירוק רהיטים בצורה מסודרת ומאורגנת וכן מיון של הברגים לתוך שקיות מתאימות עם תווית נכונה, כדי שיהיה קל להרכיב אותם בסיום המעבר
  • ארגון נכון של הארגזים במשאית. כשנעזרים בחברת הובלות מקצועית, המובילים צריכים לדעת כיצד לארגן את הארגזים בצורה הנכונה ביותר, תוך חלוקת משקל נכונה, הנחה בטוחה של ארגזים שבירים וכדומה.

בטיחות המובילים

גם אתם – ובטח שגם המובילים – צריכים להתלבש כראוי ביום המעבר. זה אומר נעילת נעלי עבודה בטוחות כדי להימנע מפציעות ופגיעות מיותרות. כמו כן, חשוב ללבוש בגדים נוחים לעבודה גמישה ופשוטה. מובילים צריכים לדעת כיצד להרים חפצים כבדים מאוד כך שלא יפגעו בגופם, כיצד לחלק את המשקל ביניהם וכיצד להוריד אותם במדרגות בצורה נכונה. 

באופן כללי, תמיד חשוב להיעזר בחברת הובלות מקצועית עם כל ההכשרות הנדרשות. מובילים מקצועיים ידעו כיצד לשמור על הציוד בצורה הטובה ביותר ולהוביל אותו בבטחה למקום היעד וכן כיצד לארוז את החפצים בצורה הטובה ביותר בלי לגרום נזק לחפצים או לעצמם. חברות מסוימות אף יעניקו מאה אחוז אחריות להובלה ולהעברה בטוחה של כל החפצים. 

שימוש בעגלות הובלה

עגלות משא הן כלי מעולה שמסייע לנו להוביל ארגזים רבים מהדירה לרכב ההובלה. על העגלות ניתן להניח את הארגזים בצורה נוחה ומסודרת, וכך להוביל אותם ממקום למקום בקלות ובלי מאמץ, והכי חשוב ללא פגיעה בגב.

אם אתם עושים שימוש או מעוניינים לעשות שימוש בעגלת הובלה, דעו שיש מגוון רחב מאוד של עגלות, וככל שהחומר של העגלה חזק יותר כך היא גם בטוחה יותר. כמו כן, ישנן עגלות המתאימות לתוואי שטח שונים – כמו אבנים משתלבות או ירידה במדרגות, וכן עגלות עם פטנטים טכנולוגיים שונים כמו הנעה חשמלית. 

הדבר החשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת הוא המשקל שמניחים על העגלה – העמסה גדולה מדי של משקל על עגלה שלא מסוגלת לעמוד בו יכולה להיות מסוכנת מאוד. כמו כן, בעת שימוש בעגלה, חשוב לנעול נעלי עבודה מתאימות. 

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

מעבר לבית חדש

טיפים להובלה בראש שקט

אנו מבלים את העשור האחרון שלנו בלאסוף טיפים שיעזרו לכם לחסוך כסף ולעבור דירה בלי טיפת לחץ. בתור אחת החברות המובילות בישראל, מוברס MOVERS מתגאים

קרא עוד »
הובלת משרד

צ'ק ליסט למעבר דירה

רשימת הצ'ק ליסט למעבר דירה שתקראו בהמשך, תעזור לכם להתכונן למעבר שלכם על ידי מתן לוח זמנים של טיפים וצ'ק ליסט למעבר כדי שתהיו מאורגנים

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות