מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

מהם ההבדלים בין שירותי הובלות לשירות פינוי דירות?

כשאנשים נדרשים לפנות את הדירה שלהם, הם נוטים לפעמים להתבלבל בין שירותי הובלה לבין שירותי פינוי דירות, וישנם מספר הבדלים שכדאי לעמוד עליהם בכדי לדעת לאילו אנשי מקצוע לקרוא, בזמן הנכון.

בחלק ניכר מהמקרים, תוכלו אפילו ליהנות משירות חינם.

שירותי פינוי דירה ושירותי הובלות הם שני דברים שונים, תוך שכל אחד מהשירותים מספק לכם מענה עבור תרחישים שונים. במקרים מסוימים, נדרש פינוי עזבונות, פינוי דירות של אנשים שנפטרים ועוד.

במקרים אלו, תוכלו לקרוא לחברה המספקת שירותי פינוי דירה, שיינתן הרבה פעמים אפילו בחינם. איך זה קורה? פשוט מאוד, החברה המפנה את דירתכם בחינם, עשויה להפיק תועלת ממכירת הרהיטים הישנים שלכם, כאשר מכירת הרהיטים מתבצעת בשווקי הפשפשים השונים, הרהיטים נמסרים לאנשים במצוקה וכדומה.

במקרים רבים, משפחות במצוקה נהנות מהרהיטים שאתם דורשים לפנות מהדירה שלכם, כך שמדובר במצווה לכל דבר. 

שירותי הובלות דירה ופינוי   

שירותי הובלה עשויים לכלול גם הובלה בקירור של מוצרים שונים, שירותי הובלות משרדים ועוד. כאשר אתם צריכים לפנות משרד מרהיטים ישנים, חברת הובלות עשויה לגבות ממכם שלום, בעוד שחברת פינוי דירות עשויה לספק לכם את השירות בחינם. 

לא פעם, נדרשת ההתמודדות עם אנשים הנחשבים אגרנים כפייתיים. אגרן, הוא אדם אשר מרגיש כי הוא חייב לאגור חפצים ורכוש, למרות שברוב המקרים מדובר ברכוש שהאדם כלל אינו צריך ולא זקוק לו. במקרים אלו, חברת פינוי דירות היא התשובה המדויקת ביותר, היות ומדובר כנראה בציוד מרופט, בלוי וישן. חברת פינוי דירת תדע מה לעשות עם הציוד הזה, ואפילו תוכל להעביר את זה הלאה למשפחות הזקוקות לציוד מהסוג הזה. 

זקוקים לשירות פינוי דירות? אנו ממליצים בחום גם על: https://www.adigalit.co.il/

תכולת דירה קנייה ומכירה 

בעוד ששירותי הובלות דירה בירושלים, או בכל מקום אחר, לא תמיד יספקו לכם שירות של קניית תכולת דירה, חברת פינוי דירות תוכל לקנות את התכולה של הדירה שלכם ולהפיק מכך רווח מסוים. בדרך כלל, שירותי אריזה ופריקת ציוד ניתנים הן על ידי חברת הובלות מומלצת והן על ידי חברת פינוי דירות. 

נוסף על שירותים אלו, חברות פינוי גם יספקו לכם את האפשרות של קניית ומכירת עתיקות, זהב וכסף. חברות הובלות בדרך כלל לא יעסקו בכל הקשור לקניית עתיקות וזהב. זכרו, בכל מקרה בו אתם נדרשים לפנות דירות, יש מי שיעשה את זה עבורכם, ולעיתים גם בחינם. 

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

moving t

כמה דגשים להובלות

עוברים דירה בקרוב? מעבר דירה יכול להיות מלחיץ ומבלבל, שכן מדובר על תהליך ארוך הכולל מארז של כל החפצים שלנו ומעבר למקום זר שאנחנו עוד

קרא עוד »
מעבר לבית חדש

טיפים להובלה בראש שקט

אנו מבלים את העשור האחרון שלנו בלאסוף טיפים שיעזרו לכם לחסוך כסף ולעבור דירה בלי טיפת לחץ. בתור אחת החברות המובילות בישראל, מוברס MOVERS מתגאים

קרא עוד »
הובלת משרד

צ'ק ליסט למעבר דירה

רשימת הצ'ק ליסט למעבר דירה שתקראו בהמשך, תעזור לכם להתכונן למעבר שלכם על ידי מתן לוח זמנים של טיפים וצ'ק ליסט למעבר כדי שתהיו מאורגנים

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות