מוברס הובלות

לחץ להצעת מחיר

טיפ למובילים – מתי, כמה ואיך לתת?

מתן טיפ למלצר במסעדה או לשליח שמביא לכם את הפיצה הוא מנהג מוכר וידוע. אבל, כשמדובר במובילים מקצועיים, העניין לא כל כך ברור.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם ולענות על כל השאלות שקשורות למתן טיפ למובילים, כדי שתדעו איך לנהוג בפעם הבאה שאתם עוברים דירה.

האם חייבים לתת טיפ למובילים ?

ייתכן ואתם חושבים שמאחר ואתם כבר משלמים סכום לא קטן על ההובלה עצמה, אין צורך בטיפ ואכן, מרבית המובילים לא מצפים לטיפ.

אבל, הטיפ היא הדרך המקובלת להראות את ההערכה שלכם וההכרה שלכם בעבודה והמאמץ שהמובילים שלכם עושים ועשו עבורכם. זוהי הדרך שלכם להראות שאתם מכירים במאמץ הנוסף שהמובילים שלכם עשו, במידה וזו ההרגשה שלכם. 

 כמה טיפ כדאי לתת למובילים ?

גובה הטיפ תלוי, בין היתר, בסוג ההובלה ובמשך הזמן שלה. לצורך דוגמא, טיפ עבור יום עבודה של חצי יום יכול להיות עד 60 ₪ למוביל, בעוד שטיפ עבור הובלה של 12 שעות יכול לנוע סביבות 120 ₪ למוביל.

אפשר גם לקבוע טיפ שעתי של 10 או 15 ₪ לשעה למוביל ולחשב את הטיפ לפי מספר שעות העבודה שעבדו המובילים.

בסופו של דבר, הטיפ שאתם נותנים צריך לשקף את רמת השירות ואת רמת הקושי של העבודה שנעשתה. קחו בחשבון את כמות החפצים שכללתם בהובלה, את הרהיטים הכבדים והאם ההובלה נעשתה במעלית או במדרגות. אם ידוע לכם מראש שההובלה תהיה קשה במיוחד או מסובכת, כדאי לחשוב על טיפ למובילים שיהיה גבוה יותר וישקף את העבודה הקשה שהושקעה.

מתי צריך לתת את הטיפ ?

כמו בכל שירות אחר, גם המובילים שלכם רוצים לעשות עבודה טובה ולקבל את ההכרה על כך. לכן, שימו לב איך הם מתייחסים לחפצים שלכם ואיך הם מתקשרים איתכם במהלך האריזה וההובלה.

תנו את הטיפ אם אתם רואים שהמובילים שלכם מתייחסים בעדינות לחפצים שבירים או עתיקים, נזהרים במדרגות עם חפצים כבדים וגדולים, עובדים במהירות וביעילות, נחמדים אליכם במהלך המעבר ונותנים פתרונות יעילים לבעיות שצצות במהלך המעבר.

מתי אתם לא צריכים לתת טיפ למובילים ?

מאחר ומתן טיפ למובילים הוא דרך להראות הערכה ולא חובה, אין סיבה לתת טיפ למובילים שמגיעים מאוחר, נוהגים בחפצים שלכם ללא זהירות, משאירים חורים בקירות הבית, מניחים את החפצים לא במקום שביקשתם מהם, מבלים זמן רב בהפסקות במקום בהובלה וכדומה.

יחד עם זאת, מומלץ להשתמש בשיקול הדעת שלכם מאחר וייתכן ובחלק מהמקרים מדובר בתאונה או בטעות אנוש. מה שחשוב הוא לשים לב כיצד המובילים מטפלים בבעיות שנוצרו ועל סמך כך להחליט אם אתם רוצים לתת להם טיפ או לא.

מהי הדרך הטובה ביותר לתת את הטיפ למובילים ?

אפשרות אחת היא להבטיח למובילים את הטיפ בסוף העבודה או לתת להם חלק מהטיפ, לפני שהם מתחילים לפרוק את החפצים בדירה החדשה שלכם. כך תוכלו לתת להם מוטיבציה לעבוד מהר יותר וטוב יותר.

אם זה לא מתאים לכם, תנו את הטיפ בסיום העבודה. הקפידו לתת את הטיפ לכל מוביל באופן אישי ולא כסכום אחד לנהג או למנהל, כך שתוכלו להראות הערכה אישית, בתוספת אמירת תודה וחיוך.

טיפ אחרון

אם קיבלתם שירות מעולה שהיה שווה את הטיפ, השאירו חוות דעת חיובית על המובילים או החברה. זוהי דרך נוספת להראות הערכה ובאותו זמן, לעזור לאנשים אחרים שמחפשים חברת הובלות מקצועית ויעילה.

מוברס הובלות

צרו קשר

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

עוד בנושא

moving t

כמה דגשים להובלות

עוברים דירה בקרוב? מעבר דירה יכול להיות מלחיץ ומבלבל, שכן מדובר על תהליך ארוך הכולל מארז של כל החפצים שלנו ומעבר למקום זר שאנחנו עוד

קרא עוד »
מעבר לבית חדש

טיפים להובלה בראש שקט

אנו מבלים את העשור האחרון שלנו בלאסוף טיפים שיעזרו לכם לחסוך כסף ולעבור דירה בלי טיפת לחץ. בתור אחת החברות המובילות בישראל, מוברס MOVERS מתגאים

קרא עוד »
הובלת משרד

צ'ק ליסט למעבר דירה

רשימת הצ'ק ליסט למעבר דירה שתקראו בהמשך, תעזור לכם להתכונן למעבר שלכם על ידי מתן לוח זמנים של טיפים וצ'ק ליסט למעבר כדי שתהיו מאורגנים

קרא עוד »
Technology Engineer

צ'ק ליסט להובלות לעסקים

חודש לפני המעבר הזמינו חברת הובלות למעבר שלכם ברגע שאתם יודעים את התאריך שהעסק שלכם צריך לעבור. אם תרצו, נייעד לכם צוות אריזה שיארוז בצורה

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

עוברים דירה?

פרטי התכולה
פרטי יצירת קשר

לחצו על הכפתור וקבלו מאיתנו הצעת מחיר משתלמת במיוחד עבורכם, ואנו מברכים אתכם במעבר קליל ומרענן מוברס הובלות