fbpx

מדוע כדאי לפנות חפצים לא נחוצים לפני מעבר דירה?

מדוע כדאי לפנות חפצים לא נחוצים לפני מעבר דירה?

אנחנו חיים בתקופה מבלבלת: מצד אחד אנחנו מוקפים מכל עבר בפרסומות שמנסות לשכנע אותנו לקנות מוצרים, המוצרים אכן הופכים לטובים יותר ובמקרים רבים גם זולים יותר, ומן הסתם כולנו שואפים לחיות ברמת החיים הגבוהה ביותר האפשרית. מצד שני, אנחנו גם צוברים חפצים רבים, לפעמים רבים מדי, ובפרט יש בכמעט כל דירה גם פריטים שאין בהם תועלת אמיתית.

לקראת מעבר דירה, כל אותם חפצים לא נחוצים עלולים לא רק שלא להועיל אלא ממש להזיק – ולכן מומלץ למצוא להם פתרון.

האם מחיר ההובלה מושפע מהיקף התכולה?

המחיר של הובלת דירה מושפע משורה ארוכה של פרמטרים ובהם למשל המרחק בין נקודת המוצא ליעד שאליו אתם עוברים, עונת השנה, האם יש צורך בשירותי מנופים ועוד. באופן טבעי, גם היקף העבודה הנדרש כדי להעמיס את כל התכולה על המשאית ולאחר מכן לפרוק אותה ולהביא אותה אל הבית החדש שלכם משפיע על העלות.

במקרים מסוימים, אחרי פינוי תכולה לקראת מעבר דירה מצטמצם מספר הקרטונים באופן משמעותי – דבר שמוביל כמובן גם לחיסכון כספי בלתי מבוטל.

פחות בלגן וחיסכון גם בזמן

סיבה טובה נוספת לפנות את כל הפריטים שלא באמת מספקים לכם תועלת – בכוחות עצמכם או בעזרת שירות פינוי דירה מקצועי – היא שקל יותר לארוז בית אחרי שהוא מתרוקן מכל החפצים המיותרים. בהקשר זה כדאי לזכור שהאריזה לקראת ההובלה עלולה להיות מלאכה תובענית ומתישה, ואפילו מלחיצה אם התחלתם מאוחר מדי, וכדאי להפחית את העומס בכל דרך אפשרית.

באופן דומה, גם ההתאקלמות בבית החדש שלכם תהיה פשוטה יותר ומהירה יותר כשאתם לוקחים אתכם רק את הרכוש שאתם זקוקים לו, ולכן צריכים לפרוק פחות קרטונים וגם זקוקים לפחות פתרונות אחסון. כשאין בבית חפצים שאינם נחוצים קל יותר לסדר אותו ולארגן אותו, כך שגם מבחינת עיצוב הפנים התוצאה טובה יותר ואתם זוכים להתחלה חדשה מוצלחת מאוד.

מה עושים עם החפצים המיותרים מבחינתכם?

פריטים שעשויים להביא תועלת לאחרים תוכלו למכור – ישנם שלל לוחות יד שנייה שדרכם תוכלו למצוא מתעניינים וקונים. אופציה נוספת היא להציע אותם במחיר סמלי, כשהרווח שלכם הוא כאמור בעלות ההובלה ובכך שהאריזה לקראת המעבר קלה יותר.

עוד אפשרות היא לתרום, ישירות לנזקקים או דרך עמותות שמתווכות בין מי שיש להם חפצים רלוונטיים למי שיכולים ליהנות מהם מאוד. במקרה זה הרווח שלכם הוא כמובן התחושה הטובה, וגם התרומה להפחתת כמויות האשפה שכולנו כבר יודעים עד כמה הן מזיקות לסביבה.

אם מדובר בחפצים שכבר אי אפשר להשתמש בהם, אין ברירה אלא להשליך אותם, והדגש החשוב הוא לוודא שהם מושלכים באתרי פסולת מורשים ולא ברשות הרבים. שירות פינוי דירה מקצועי חוסך לכם את הטרחה, וכדאי לשקול את השימוש בו.

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

Car battery. 3d

מצבר לרכב עד הבית

למה לחכות אם אנחנו יכולים לקבל הכל עד הבית? אחד השינויים המהותיים שחלו בשנים האחרונות בתחום השירות ללקוחות הוא, אנחנו כבר לא צריכים להגיע אל

קרא עוד »
מעבר לבית חדש

אריזת דירה לפני הובלה

עוברים דירה? אריזה יעילה וטובה של תכולת הדירה תקל עליכם מאוד לא רק בשלבי הפריקה וסידור התכולה בדירה החדשה, אלא גם במעבר עצמו, לא מעט

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!