fbpx

עוברים דירה? כמה טיפים למעבר חלק ונקי

עוברים דירה? כמה טיפים למעבר חלק ונקי

מעבר דירה יכול להיות כאב ראש לא קטן כלל. עד כמה שנחליט להסתמך על חברת הובלות מקצועית, הרי שלוגיסטיקה היא איננה הדבר היחידי שצריך להטריד את מנוחתנו. הביטו בדירה שלכם ברגע זה; האם אתם באמת יודעים מהיכן להתחיל? מה הם החפצים הראשונים שיש לארוז? ומה הם החפצים האחרונים ברשימה? לא אחת, מעבר דירה מתברר לא רק ככאב ראש, אלא גם ובעיקר כפרויקט מבלבל ומתיש בו איננו מוצאים את הידיים או את הרגליים.

לעבור דירה בצורה מסודרת וחלקה

במקום שנאבד את העשתונות וכך גם נאבד זמן יקר ממה שהקצנו למעבר הדירה, רצוי שנכין לעצמנו רשימה מסודרת של חלקי הבית ונחליט מה אורזים ומתי, שלב אחר שלב. טיפ קטן: אל תמעיטו בערכם של הקרטונים ואפילו הגזימו בכמות. 

התחילו מן הסלון

חשוב תמיד לבסס את ההיגיון של המעבר בכך שנתחיל מן המקום שהכי פחות משתמש אותנו ועד למקום האחרון שבו אנחנו מבצעים את הפעולות הקריטיות והבסיסיות ביותר. אז לספה שבסלון אפשר להניח כרגע, אך מוטב להתחיל עם חפצים המונחים על המזנון והמזנון עצמו, השולחן, שטיח ושלל חפצי נוי. כמו כן, היערכו מראש עם עטיפות ניילון רך שיגנו על הריהוט שבסלון לרבות הספה. לא אחת רהיטים דוגמת אלו צוברים לכלוכים רבים בזמן המעבר ויכולים להצריך שירות ניקוי ספות שכלל לא חפצנו בו מלכתחילה.

המשיכו אל חדרי השינה

למעט המיטה ומספר בגדים שיספיקו לכם לפרק הזמן שנותר לכם בביתכם, ארזו את כלל החפצים. אם הצלחתם לארוז חדר ואף לפנותו לחלוטין, הרי שמוטב להפוך אותו עד למעבר המיוחל בתור מחסן. פעמים רבות, אנשים נוטים להשאיר את חדרי השינה לסוף, מה שמתברר כמטלה לא פשוטה כלל. אפשר רק להיזכר במטלת סידור הארון חורף-קיץ, כדי לדמיין עד כמה פינויו המוחלט יתברר כמשימה קשה וממושכת.

ועברו למטבח

המטבח הוא מוקד מרכזי בבית ולכן מוטב להמתין מעט עד להתחלת האריזות. מומלץ שבטרם התחלת האריזות, תכינו לעצמכם אספקת אוכל מבושל ותארזוה בתוך כלי פלסטיק. באופן הזה, תוכלו לנקות את יתר כלי המטבח ולהתחיל ולארוז הכול בקפידה ובזהירות. כדי להקל על מלאכת האריזה, רכשו כלים חד פעמיים והסתמכו עליהם בימים האחרונים שבטרם המעבר. השאירו לעצמכם כלים בודדים בלבד לחימום האוכל ותיבול.

ומסיימים עם המקלחת ומרפסת השירות

בסופו של יום, שמירה על היגיינה היא מה שישאיר אותנו שפויים לאורך תקופת המעבר. לכן המקלחת צריכה להיות המקום האחרון שבו נסיים את מלאכת האריזה הממושכת. לרוב מדובר בחפצים קטנים שאינם מחייבים אריזות גדולות, וכך ניתן אף להשאיר את מלאכת האריזה גם ליום אחד בודד בטרם המעבר ואפילו באותו היום.

ניתן באותה הנשימה גם לארוז את החפצים הבודדים שנותרו במרפסת השירות עם מכונות הכביסה דוגמת אבקות ואטבי כביסה.

מאחלים לכם מעבר חלק, נקי ונעים ☺

מוברס הובלות

כמה תעלה ההובלה שלי?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם ההצעה הכי משתלמת!

שתפו אותנו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

עוד בנושא

Car battery. 3d

מצבר לרכב עד הבית

למה לחכות אם אנחנו יכולים לקבל הכל עד הבית? אחד השינויים המהותיים שחלו בשנים האחרונות בתחום השירות ללקוחות הוא, אנחנו כבר לא צריכים להגיע אל

קרא עוד »
מעבר לבית חדש

אריזת דירה לפני הובלה

עוברים דירה? אריזה יעילה וטובה של תכולת הדירה תקל עליכם מאוד לא רק בשלבי הפריקה וסידור התכולה בדירה החדשה, אלא גם במעבר עצמו, לא מעט

קרא עוד »

להצעת מחיר משתלמת

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם עם
ההצעה הכי משתלמת!

רגע, לפני שאתם עוזבים...

רוצים לקבל הצעת מחיר? תשאירו לנו פרטים ונחזור אליכם!